היי לך,
אני כל כך שמחה שמצאת אותי! קוראים לי מיכל ואני מאפרת כלות וערב, יוצרת תוכן, מעבירה סדנאות והשתלמויות ומנהלת קהילת ביוטי

בקרי אותי באינסטגרם

תסרוקת כלה

תסרוקת כלה

בואי נדבר על יום החתונה שלך, תכננת אותו כבר זמן רב בראשך,  הרגע המרגש שאת עומדת להיות בו במרכז השימחה, הרגע הזה של ההתארגנות, האיפור והשיער, ההתארגנות, ההתרגשות, הינו משהו שישאר איתך כל החיים.

אני אשמח מאוד לענות על שאלותיך, להציג בפניך את התסרוקות השונות ולהתאים לך את התסרוקת המיוחדת שלך. זו המתאימה בדיוק לסגנון ולאופי שלך. אני מאמינה שהתקשרות האישית וההקשבה  לצרכיך הן הדרך להפוך את החוויה שלך למהנה ולבלתי נשכחת.

אני גם אוהבת לתת טיפים ורעיונות לכלות שלי, לעזור לך להכין שגרת טיפוח כדי שתוכלי להכין את עצמך ליום המיוחד ברוגע. פעמים רבות אני אחראית על ארגון כל הפמליה של הכלה, כדי לתת לך שקט ובטחון ולוודא שהכל קורה בזמן ונעימות. 

בכל שלב שתרצי, אני כאן כדי לייעץ לך, לעזור לך ולהיות לך שותפה בהכנות ליום הגדול. נשמע טוב? אני מחכה לשמוע ממך ולהתחיל לתכנן איתך את התסרוקת המושלמת לך!

בברכה חמה,

מיכל.

 

 

 

 

מיכל, אני רוצה לקבל הצעת מחיר לתסרוקת ערב

איך לבחור את התסרוקת המתאימה?

המפתח לעמידות הוא להתאים את התסרוקת לסוג השיער.

השיער תמיד רוצה לחזור לטבע הטבעי שלו, ולכן ככל שנבחר בתסרוקת שקרובה לשיער הטבעי היא תהיה עמידה יותר. 

בעלת שיער גלי הנוטה להתנפח – כדאי שנבחר בסגנון הביץ' וייבס המעניק מראה גלי טבעי, זהו סגנון שגם כשהוא נפתח הוא עדיין נראה מקסים.

בעלות שיער מתולתל כדאי שילכו על סידור תלתלים או על תסרוקת המתאימה לתלתלים שלהן.

ובעלות שיער חלק, כדאי שיוסיפו תוספות שיער שיתנו עמידות לשיער הנוטה ליפול למטה. 

במקרה של בעלת שיער כבד וארוך כדי לשקול לגזור את השיער כדי שיהיה עמיד יותר וישמר לכל האירוע. ומבחינת הנראות האורך המחמיא ביותר לתסרוקות הוא עד לאמצע הגב.

האם ליווי הכרחי?

במידה ותבחרי בתסרוקת "מוברש" איון כאן שום שאלה, הליווי הוא הכרחי, זו תסרוקת שבהחלט תהיה בראש הרשימה בפופולריות ויופי. עם זאת מהר מאד בלחות ומזג אוויר השראלי היא תאבד את צורתה המסודרת, התוספות שיער ישפרו את המצב אך היא כבר לא תראה מסודרת כמו בהתחלה.  

כדי להבטיח שהתסרוקת תישאר מושלמת לכל אורך האירוע, מומלץ לשקול לבצע תיקונים ושדרוגים לתסרוקת לאחר צילומי החוץ או לפני החופה עצמה. זה יסייע לך להרגיש בנוח ובביטחון גם בשלבים המאוחרים של האירוע.

מעבר לכך, הליווי שתקבלי יעניק לך אפשרות נוספת לשנות את תסרוקתך לאחת אחרת בעת הריקודים, תוך כדי אפשרות לבצע תיקוני טאץ' אפ לאיפור. היכולת לשנות את המראה שלך תמשוך את העין באירוע ותשאיר אפקט וואו וגיוון בתמונות שתקבלי למזכרת מהאירוע.

 

דוגמאות נוספות לתסרוקות

האם צריך תוספות שיער?

כן, חשוב להשתמש בתוספות שיער לצורך עיצוב התסרוקת שלך. התוספות שיער עשויות משיער אמיתי ואיכותי, ולא תהיה אפשרות לזהות כי יש עליך שיער שאינו שלך. הן מעניקות גם עמידות במשך זמן ממושך.

בנוסף לכך, ישנם יתרונות נוספים בשימוש בתוספות שיער:

התוספות יעניקו לתסרוקת שלך נפח נוסף, כך שהתסרוקת תיראה מרשימה ומלאה יותר.

הטקסטורה והצבע של התוספות יכולות להתאים ולהחמיא בצורה מושלמת לשיער שלך. ניתן להשתמש בתוספות בגוון קצת בהיר יותר משיערך הטבעי, וכך ליצור מראה מיוחד ומרשים.

אם נדרש, ניתן להוסיף מעט אורך לשיער באמצעות התוספות. זאת אופציה מעולה כאשר את מעוניינת להוסיף סנטימטרים בודדים לתסרוקתך. זה לא יתאים לפערים גדולים מדי באורך, מכיוון שהשיער לא יראה אחיד.

מיכל, אני רוצה לקבל הצעת מחיר לתסרוקת ערב

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן