היי לך,
אני כל כך שמחה שמצאת אותי! קוראים לי מיכל ואני מאפרת כלות וערב, יוצרת תוכן, מעבירה סדנאות והשתלמויות ומנהלת קהילת ביוטי

בקרי אותי באינסטגרם

איפור לעור בוגר

איפור לעור בוגר

איפור עדין לעור בוגר

עור בוגר הוא אהבה שלי, לראות את ההתרגשות של הלקוחה שלי כשפניה ניבטות מולה במראה. אני מתמחה בעבודה עם כל סוגי העור, בין אם מנסיוני על עצמי (אני בת 44), או מעבודתי כמאפרת במותג המקצועי MAC COSMETICS שם פגשתי לקוחות במגוון גילאים ובעלות מגוון סוגי עור, אני מתמחה בהבנה מה עור בוגר צריך. החל מטיפוח ועד לאיפור.

אני אוהבת לעזור לך להראות ולהרגיש כגרסה הטובה ביותר של עצמך באירוע החשוב שלך.

במאמר הזה נחקור את אמנות האיפור על עור בוגר, חיטוב פנים, הערות והצללות והיתרונות של שירותי איפור מקצועי ואיך הוא יכול להגביר את החיוניות והיופי של העור שלך! בואי נתחיל!

צרי איתי קשר כדי להזמין איפור לעור בוגר

הבנת הצרכים של עור בוגר

עור בוגר דורש הבנה ותשומת לב מיוחדת בשל תכונותיו, ויש להיות מודע לכך. כשאנו מתבגרות העור נעשה דק יותר, עדין ונוטה ליובש. הוא דורש מוצרי טיפוח המותאמים לעור בוגר. 

העור דורש הכנה מקיפה יותר עם טיפולי לחויות, המייקאפ צריך להיות לחותי יותר ומלא ברק, הכנה כזו תיצור מראה סופי צעיר יותר ומלא ברק. כשאת מגיעה למאפרת מקצועית את יכולה להיות רגועה שאת בוחרת את המוצרים הטובים ביותר והטכניקות המתאימות למצב עורך.

 

לפני
אחרי

הבנת הצרכים של עור בוגר

אחרי

כשזה נוגע לאיפור לעור בוגר המטרה שלי הוא להדגיש את היופי הטבעי שלך, וליצור מרקם עור יפה וקורן, שמדגיש את תווי פניך. 

כמאפרת מקצועית יש לי את היכולת בהידע והנסיון להגיע לאיזון מראה עדין לגלאם מיוחד ולהבטיח שאת נראית אלגנטית בצורה ההולמת את האירוע שלפניך. 

החל ממיקאפ המנוח היטב ומסווה פיגמנטציה, סימני גיל, נקבוביות וקמטוטים, להנחה נכונה של הסומק ובחירת הארות שיחמיאו לפניך ולא ידגישו מרקם בצורה לא מחמיאה. כל צעד של תהליך האיפור יותאם אליך.

לפני

איך ליצור איפור לעור בוגר

אחד מהיתרונות של הזמנת מאפרת מקצועית הוא תשומת הלב האישית שתקבלי. אני לוקחת את הזמן כדי להבין מה ההעדפות שלך, להקשיב לדאגות שלך, וליצור את מראה האיפור בהתאם.  בין אם תחפצי במראה איפור טבעי או זוהר אני אעבוד איתך בשיתוף פעולה מלא ליצור איפור מותאם אישית אליך שיתאים וישלים את מי שאת ואת האישיות שלך, הלבוש שבחרת והנושא הכללי של האירוע. איתי את יכולה להשען אחרונית ולהרגע בבטחה ולהנות מתשומת הלב והפינוק.

על ידי בחירה במאפרת מקצועית את זוכה להנות לא רק מהידע והטכניקות אלא גם מהנסיון שלי עם עור בוגר, לאורך השנים חידדתי את הטכניקות ובחנתי שלל מוצרי טיפוח כדי להגיע למוצרים העדכניים איתם אני עובדת ולטכניקות אותם אני מתאימה לסוגי עור שונים וקבוצות גיל שונות של לקוחותי.  

אני מבינה את האתגרים שיש לעור בוגר והגעתי בעזרת שיטת העבודה שלי לפתרונות לשלל מצבים. את יכולה להיות בטוחה שהאיפור שלך יהיה עמיד, ומתאים בדיוק לצרכים ולאישיות שלך.

להדגיש את החיוניות שבך

לכל אישה יש משהו מושך איתו נולדה, צורת עיניים, צבע, עצמות לחיים, הוא חלק מאיתנו בכל גיל, כשאני מאפרת עור בוגר אני מוצאת תווי 

פנים אלו ומדגישה אותם. 

כשאת מפקידה את פניך בידי את יכולה להיות בטוחה שתצאי עם מראה קורן ותואם לגילך. כמאפרת המתמחה באיפור עור בוגר אני נהנית לגרום לך להרגיש

טוב, לאהוב את תווי פניך, להרגיש ולהראות במיטבך באירוע המיוחד שלך. 

על ידי שימוש במוצרים מעולים, טכניקות מותאמות אישית, אני מבטיחה לך איפור שידגיש את החיוניות שבך, ויגרום לך להרגיש מלאת בטחון ואלגנטית. 

צרי איתי קשר היום כדי להזמין איפור לאירוע הבא שלך.

 

 

צרי איתי קשר כדי להזמין איפור לעור בוגר

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן