היי לך,
אני כל כך שמחה שמצאת אותי! קוראים לי מיכל ואני מאפרת כלות וערב, יוצרת תוכן, מעבירה סדנאות והשתלמויות ומנהלת קהילת ביוטי

בקרי אותי באינסטגרם

איפור עדין

איפור עדין

מהו איפור עדין

איפור עדין הוא כזה שיגרום לך להרגיש קורנת מבפנים וזוהרת הוא יבליט את תווי פניך היפים, ומה שכה יפה בעיני בסגנון איפור שכזה הוא העובדה שכאשר תסתכלי במראה עדיין תזהי את עצמך. גרסה משודרגת וקורנת של עצמך.

כמאפרת למדתי בשלב מאד מוקדם לברר צרכים, להבין מי הבחורה שמולי וללמוד מה מדבר אליה, מה היא אוהבת ואיך היא תרגיש בנוח עם עצמה. 

את מסכימה איתי שמשמעות האיפור המבוקש הנקרא "איפור עדין" משתנה בין אישה לאישה נכון? 

ולא קל לשקף בדיוק את מה שאת חולמת עליו.  שנים שכללתי את המיומנות שלי – להבין מה הלקוחה שלי מתכוונת, וכיום אני מרגישה שהשיטה שלי עובדת!

אני אוהבת ליצור מראות איפור קורנים, מגוונים, מיוחדים ומותאמים לכל לקוחה באופן אישי לפי תווי פניה וסוג וגוון עור.

אני כאן כדי להפוך את איפור החלומות שלך למציאות, בין אם מדובר באירוע לחתונה, לאירוע, או שיעור איפור. אני מתמחה להבין אותך ולהתאים את העבודה שלי והידע שלי אליך.

המטרה שלי היא להבליט את היופי האישי שלך ולתת ליצירה שלי לעזור לך לבטא את עצמך בהתאם לאירוע שלפניך. בטחון עצמי של בחורה המרגישה בנוח בתוך עורה. בואי נגלה ביחד את הקסם של האיפור העדין ואיך הוא יכול להבליט את היופי הטבעי שלך. 

 

צרי איתי קשר כדי להזמין איפור לאירוע הבא שלך

הרבה מלקוחותי חולקות איתי את החשש מלא לזהות את עצמן במראה, הן מספרות לי בחשש על המאפרת ההיא ששכנעה אותן על איפור מודגש מדי בעיניהן כי "זה מצטלם טוב" וחייבים, 

את זה לעולם לא תשמעי ממני.

 אני לא מאמינה במסכות, אני מאמינה במייקאפ שמאחד גוון, ולא נראה בצורה בולטת מדי על העור. אני מאמינה במייקאפ שמרגיש חסר משקל, 

אני מאמינה באיפור שהוא שיקוף של האני האמיתי שלך ביום המאושר בחייך. איפור המבליט את תוייך היפים מבלי להסתיר אותם או לשנות מדי.

אפתיע אותך ואומר שדווקא איפור עדין דורש עין מנוסה יותר שמבינה בטקסטורות, עמידות והתאמת צבעים ותתי גוון המחמיאים לגוון העור שלך.

יצירת מראה איפור עדין ומדוייק למידותיך הינו שיקוף של יכולת המאפר, מכיוון שעדיין ברצונך להראות קורנת ושונה מהיום יום והאיפור גם צריך להיות עמיד, 

זו יכולת שמגיעה עם הזמן ותרגול היד והעין בעבודה עם סוגי לקוחות שונות.  זה דורש הבנה בשילוב גוונים נכון והבנה והיכרות מהם תתי הגוון הנכונים לגוון עורך ואיזה פורמולות יראו טוב על עורך.

 מציאת איזון בין יצירת אפקט וואו ליצירת איפור לביש וטבעי. להדגיש את יופיך בדרך שתמשוך מבטי השתאות בקרב חבירך וקרוביך.

 

איפור בהתאמה אישית

איכות ועמידות

כמאפרת אני מבינה שכל אישה היא מיוחדת ושונה מרעותה, ולכן אני דואגת לתהליך בירור צרכים יסודי ומותאם לך, נכנסת לראשך כדי לגלות מה הלוק עליו את חולמת ומתאימה את האיפור שלך אליך שיתאים לתווי פניך וצורת עיניך, שידגיש את תווי פניך היפים ומה שעושה אותך את. כבר בתחילת הדרך למדתי שאני יכולה להמליץ אבל מי שצריכה לאהוב את האיפור זו את.

חשוב לי שתאהבי את התוצאה ולכן אני שואפת ליצר בעבורך חוויה מותאמת אישית 

אם את מחפשת מאפרת המתמחה באיפור עדין אז הגעת למקום הנכון. עם הנסיון שלי,

תשומת הלב שלי לפרטים, ומחוייבות להשתמש במוצרים הטובים ביותר בשוק אני אצור בעבורך 

איפור עדין שמדגיש ומעצים את יופיך הטבע וגורם לך להרגיש כגרסה הכי טובה של עצמך, 

 בחתונה או בכל אירוע בו תרתי לזהור ולבלוט. צרי איתי קשר עוד היום .

צרי איתי קשר כדי להזמין איפור לאירוע הבא שלך

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן