היי לך,
אני כל כך שמחה שמצאת אותי! קוראים לי מיכל ואני מאפרת כלות וערב, יוצרת תוכן, מעבירה סדנאות והשתלמויות ומנהלת קהילת ביוטי

בקרי אותי באינסטגרם

טובה'לה בשבוע האופנה

טובה'לה בשבוע האופנה

זאת השנה השישית ששבוע האופנה של תל אביב מתקיים וטובה'לה ונעמה חסין גם הפעם משתתפות. התצוגה של שנה שעברה שסגרה את שבוע האופנה 2017 הייתה מסיבה מרשימה ושמחה ולכן ציפיתי לתצוגה הזו. הדוגמניות שנבחרו להציג את הקולקציה בעלות מראה מסויים, נקי, פראשי. דקות ותמירות ותרמו להמחיש את הרעיון שהבגדים יתאימו לכל גיל. כל אישה תמצא לעצמה פריטים בקולקציה. 

בדים אלגנטים, מתנפנפים, עוטפים את הגוף באלגנטיות מושלמת.טובהל'ה כמנהגה משדרת ארץ ישראליות מושלמת בנוחות לא מתפשרת. בדים נוחים שהותאמו להם נעליים נוחות.

למרות שטובה'לה לא נוהגת להוסיף לבגדיה תכשיטים שיתוף פעולה עם ג.ר.א.ס הולם שכן בדוצה לעיצוביה של טובה'לה גם התכשיטים של ג.ר.א.ס מבטאים אומנות ישראלית. בקולקציה החדשה שחוגגת 70 למדינה ,הצליחו השתיים ליצור שפה גרפית משותפת. התכשיטים מזהב כסף וכסף מושחר ימכרו ב46 חנויות גראס ברחבי הארץ

 

זה בעיקר מכניס אנרגיות ואדרנלין לעסק ומחייב אותנו לעשות קולקציה שלמה , שבמשך השנה הסטודיו בעיקר מתבסס על דגמים שהם

One peace. כל יום אנחנו מוציאות דגם חדש ,שהמשימה לעצב  בבת אחת  47 דגמים לקולקציה זה מאתגר.

השנה טובה'לה החליטה לפנות את הדרך לנעמה בתה שכן אחרי 30 שנה של עבודה לצידה היא הרגישה שבתה מוכנה לפרוס כנפיים .

ולכן זזה הצידה ולקחה את תפקיד הארט דיירקטור כמו בבתי האופנה הגדולים בעולם. נעמה במשך 3 חודשים עבדה ויצרה לבדה את התצוגה .

ההשראה לתצוגה השנה לכבוד 70 שנה למדינה האהובה שלנו היא כור היתוך בין מזרח למערב, השפה המזרחית עם ההדר האירופאי יצרו קולקציה בוהו שיקית עשירה שמצד אחד מאוד מזוהה עם כתב ידה של טובהלה, אך ניתן לראות קריצה צעירה והשפעות של הטרנדים בעולם.

הגוונים פסטלים, צהוב חזק בשילוב השחור הקלאסי . וכמובן שכרגיל הבדים מורכבים ממשי ובדים יקרים שטובהלה ונעמה רוכשות ברחבי העולם, הרקמות נעשו בעבודת היד שמזהות כל כך עם טובה'לה וכמובן אבני הסברובסקי המהוות את סימן ההכר של המעצבות.

את הקולקציה ניתן להשיג אך ורק בסטודיו של טובהלה +

שדרות רוטשילד 103 תל אביב .

צילום: אבי ולדמן

הירשמי לקבלת עדכונים במייל

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן