טובה'לה בשבוע האופנה

טובה'לה העלתה הפקה מרשימה ביותר בשבוע האופנה Gindi TLV Fashion Week 2017, תצוגה/מסיבה שכללה מבט על 30 שנות יצירתה ומבט לעתיד בהצגת קולקציית הקייץ החדשה ויום הולדת 70. מוטי רייף סיפר על הבמה על הקשר האמיץ ביניהם, על החברות הקרובה, על אופיה של המעצבת. הוא סיפר על בתה נעמה חסין ועבודתה המצויינת כיד ימינה של המעצבת. לא בכדי התצוגה של טובהל'ה הייתה אחת מבין התצוגות המושקעות והשמחות שהוצגה בגינדי 2017, היא הייתה מסיבה החוגגת מפעל חיים. הדוגמניות צעדו על המסלול וראו על המסך את הדוגמניות מקרוב בזמן שהן צעדו על המסלול מה שנתן אפקט מאד מיוחד לLook and feel של התצוגה. ובסוף התצוגה מוטי רייף הזמין את כל הקהל לעלות על הבמה לרקוד ולשמוח עם טובה'לה.

המותג סברובסקי איתו היא משתפת פעולה כבר 3 עשורים סייע לה עם התכשיטים שנילוו לשמלות וביחד הם הרימו תצוגה מרשימה נוסטלגית ושמחה. טובה'לה טוענת שבד איכותי עושה 90 אחוז מהעבודה ולכן היא מקפידה לאסוף בדים מיוחדים במסעותיה ברחבי העולם. בקולקציה בדי שיפון, משי, קרפ דה שין שטובה'לה מעטרת  ברקמות.
השנה טובה'לה העבירה את הגרפיקות לאוסטריה ושם שילבו בעיצובים שברי אבני סברובסקי שיצרו הרמוניה נפלאה ומנצנצת. ניתן היה לראות בתצוגה שהמעצבת המוכשרת פיתחה טכניקה לתפירת שתי וערב של סרטים העשויים מבדי המשי היוצרים בד חדש שכולו נתפר ביד.

במהלך החצי שנה שלפני תצוגת שבוע האופנה צוות הפקה אסף מלקוחותיה של טובה'לה בכל העולם דגמים אייקוניים מכל הזמנים למטרת יצירת תצוגה נוסטלגית ומרגשת המדגימה את פועלה מזה שלושה עשורים.

את הקולקציה ניתן להשיג בסטודיו המעצבת:

רוטשילד 103 תל אביב , טלפון 03-6839099

צילום: אבי ולדמן

טיטי איינאו סוגרת את קולקציית הקייץ


קולקציית הקייץ


דגמים אייקונים מ30 שנות פעילות