היי לך,
אני כל כך שמחה שמצאת אותי! קוראים לי מיכל ואני מאפרת כלות וערב, יוצרת תוכן, מעבירה סדנאות והשתלמויות ומנהלת קהילת ביוטי

בקרי אותי באינסטגרם

מייבלין, איפור לוולנטיין

מייבלין, איפור לוולנטיין

מאת: נאור אפל -המאפר הראשי של מייבלין ניו-יורק

הישראלים כידוע אוהבים לחגוג, כל סיבה היא סיבה לחגיגה, גם חגים לועזיים. כמו הסילבסטר, גם את הוולטיינס רבים אוהבים לציין. לצאת למסעדה, לדייט, להכין ערב רומנטי אינטימי, הכל הולך – כל עוד מציינים את האירוע וחוגגים את האהבה.  ל סיבה למסיבה היא שמחה בעיני, וחשוב לחגוג נכון – כדי לעזור לכם לחגוג, מייבלין חושבת במיוחד עליך, כן את!

תעקבי צעד צעד אחר ההנחיות ומייבלין תסייע לך להשיג שפתיים חושניות ועיניים מהפנטות שילהיבו את הבחור שלך ויגרמו לך להרגיש כמיליון דולר.

כפי שציינתי מראה הוולנטיין של מייבלין ניו-יורק מציג שפתיים חושניות, העיניים יאופרו בגוונים חמימים ומבריקים שיעניקו מעט זוהר וישמרו על מראה נקי ואוורירי. בקלות ניתן להתאים את האיפור למראה היומיום וגם למראה הערב.

צילום: דודי חסון


  1. בשלב הראשון מרחי את המייק אפ Super Stay על עורך, בכדי ליצור גוון אחיד בעור. על מנת לטשטש את הגוונים הטבעיים של השפתיים מרחי מעט מייק אפ סביב ועל השפתיים.
  2. בעזרת עפרון השפתיים/תוחם color sensational שרטטי את קו שפתיים ולאחר מכן, מלאי את השפתיים בשפתו vivid liquid אדום.
  3. סרקי את הגבות (בזווית הפונה כלפי מעלה) בעזרת מסקרה לגבות brow drama בגוון המתאים לגוון שיערך. הגבות יתנו לך מראה יותר מלא ואופנתי.
  4. הניחי על שטח העפעפיים את צללית color tattoo בגוון מוזהב. ניתן להוסיף צללית בגוון פנינה על נקודות העין הקרובות לאף, בכדי ליצור מראה זוהר אף יותר.
  5. בשלב האחרון, משכי מסקרה lash sensational על מנת להאריך ולהדגיש את הריסים. שילוב הצלליות עם המסקרה יעניק לך מראה של כוכבת.

להכניס נגיעה אחרונה של צבע להשלמת הלוק, הניחי על תפוחי הלחיים סומק ורדרד מסדרת master blush אשר ירכך את המראה ויעניק מראה סמוק-מאוהב


צללית Color tattoo, מחיר: 74.40 ₪, צילום: יח"צ חו"ל

צללית Color tattoo, מחיר: 74.40 ₪, צילום: יח"צ חו"ל

Maybelline master blush, מחיר: 35 ₪ במקום 101 ₪


מייק אפ: Superstay, מחיר: 165 ₪, צילום: יח"צ חו"ל

Maybelline Vivid Liquid אדום, 35 ₪, צילום: יח"צ חו"ל

Lash Sensational Maybelline,צילום: יח"צ חו"ל

Brow Drama, מחיר 60 ₪, צילום: יח"צ חו"ל

הירשמי לקבלת עדכונים במייל

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן