היי לך,
אני כל כך שמחה שמצאת אותי! קוראים לי מיכל ואני מאפרת כלות וערב, יוצרת תוכן, מעבירה סדנאות והשתלמויות ומנהלת קהילת ביוטי

בקרי אותי באינסטגרם

Huda Beauty

Huda Beauty

הודא קטן היא מאפרת אמריקאית-עירקית בעלת ליין איפור מצליח. היא נולדה ב2 באוקטובר באוקלהומה לזוג הורים יוצאי עירק. ב2006 היא עברה לדובאי בעקבות הוריה. כמה שנים לאחר מכן עברה ללוס אנג'לס ולמדה שם איפור ובין לקוחותיה היו אווה לנגוריה וניקול ריצ'י.

היא חזרה לדובאי ושם עברה כאמנית איפור בעבור רבלון וב2010 בעקבות עצת אחותה הקימה בלוג יופי בשם Huda Beauty והעלתה בו הדרכות איפור וטיפים. 

בשנת 2013 היא השיקה ליין איפור תחת שמה. המוצר הראשון שהשיקה היו ליין ריסים, שקיבלו פוש רציני כשקים קרדשיאן בחרה ללבוש אותם. הליין שלה המושק מדובאי השיג הצלחה עצומה עם יציאת האודמים העמידים המפורסמים שלה ולאחר מכן הצלליות המצליחות שלה. בהמשך היא השיקה רביעיות צלליות ואודמים קטנים למחפשי המחיר הנמוך יותר המחפשים עדיין להנות ממוצריה

ב2017 הגיעה למעל למיליון עוקבים באינסטגרם וגובה מעל ל18,000 דולר לכל פוסט

היא עושה שימוש ניכר באינסטגרם, היא בעלת חשבון פעיל ומצליח ונבחרה על ידי פורבס כאחת הנשים המשפיעות בתעשיית הביוטי. ב2018 עלתה בfacebook watch תכנית עליה ול משפחתה בשם Huda boss.

היא נשואה והכירה את בעלה עוד כשהייתה נערה, אחת מאחותיה היא שותפה בעסק והשניה מנהלת את הרשתות החברתית שלה.t

The new nude palette

הפלטה הזו היא אחת המושלמות בעיני בזכות גווני המאט. את הגליטרים בעיני יש להניח בעדינות, אני מתחברת לגליטרים בהירים יותר. צללית המאט בשורה האמצעית במרכז היא אחת הנדירות בהן נתקלתי, היא אהבה! אני ממליצה מאד על הפלטה הזו.

פלטות 9 צלליות

הודא בכל שנה משחררת קולקציות חדשות, והישנות מופסקות. יש כרגע כמה סדרות מסקרנות 

  • precious Stones Obsessions
  • Haze obsessions

 

הירשמי לקבלת עדכונים במייל

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן