היי לך,
אני כל כך שמחה שמצאת אותי! קוראים לי מיכל ואני מאפרת כלות וערב, יוצרת תוכן, מעבירה סדנאות והשתלמויות ומנהלת קהילת ביוטי

בקרי אותי באינסטגרם

בועז שטיין במראה איפור לחורף

בועז שטיין במראה איפור לחורף

בועז שטיין שאב השראה בעת עיצוב -Feather clouds – מראה סתיו 2018 מהשלכת.

בעת ההבדלים בין העונות מטשטשים – השמיים כבר מעט אפורים עם שמש מטעה הצובעת שקיעות מרהיבות על ענני הנוצה שבשמיים לצד עלי שלכת הצובעים את האדמה בגוונים סמוקים וזהובים העומדים במרכזו של מראה האיפור הסתווי. 

צבעי החום הזהוב השולט נראים כלהבה דינאמית הנושאת עימה סגריריות וגוונים חדשים של צהוב עמוק עם נגיעה חרדלית בקצות הציפורניים. 

 

קולקציית האיפור של שטיין לסתיו חורף 2018-2019 היא נתפסת כעמומה אך קורנת ובוהקת ומשקפת את העונה המתקרבת בעזרת גווני השלכת הצובעים את האדמה בגווניים נוכחים ואצילים. האיפור המונוכרומטי (השימוש במשפחת גוונים אחת) מאופיין בטקסטורות שולטות בוהקות ומבריקות. העיניים נצבעות בגוונים זהובים, חומים וכתמתמים המעניקים מראה רומנטי מלא תשוקה, גם השפתיים ממשיכות את הקו הבוהק ומשוחות בגוון מייפל מבריק.

בועז שטיין מציין שכאשר משתמשים בתמרוקי איפור בטקסטורות בוהקות במיוחד יש לנקוט ביד קלה. כמות מוגזמת בנקל יכולה ליצור מראה מוגזם. היתרון הממשי של הטקסטורות הנ"ל הוא ברק ובוהק התורם למראה גלאם וזוהר תוך כדי שמירה על מראה הנטורל.  המונוכרומטיות תשמור על איפוק כלשהו שפלטת הגוונים אחת היא  (צללית, סומק ואפילו שפתון). וככל ששהטקסטורות לקראת העונה הקרה עולות שלב ברמת הבוהק מומלץ לשמור על משפחתיות צבעונית סולידית".

הירשמי לקבלת עדכונים במייל

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן