היי לך,
אני כל כך שמחה שמצאת אותי! קוראים לי מיכל ואני מאפרת כלות וערב, יוצרת תוכן, מעבירה סדנאות והשתלמויות ומנהלת קהילת ביוטי

בקרי אותי באינסטגרם

עפרון לתיחום העיניים – בועז שטיין

עפרון לתיחום העיניים – בועז שטיין

היתרון של עיפרון מכני ללא חידוד מאפשר סיבוב קל ונוח וחוד נוח לשימוש אך פעמים רבות, הסיבוב הקל והנוח אומנם חושף מייד את חומר העיפרון בקצהו אך הקצה מחודד, מה שעשוי לחבל בשירטוט קו אחיד דק ויציב בעיקר שמדובר בעפרונות עיניים.

בועז שטיין מאפר בכיר ובעל סדרת מוצרי איפור הקראת בשמו, מצרף שני גוונים צבעוניים מסוג חדש. העפרונות, מאפשרים יצירת חוד לקצה העיפרון באמצעות מחדד זעיר הנשלף מקצהו השני של העיפרון ולשם יצירת 'שפיץ' מחודד . בנוסף כולל העיפרון אפליקטור המשמש כמכסה למחדד ומאפשר טשטוש קל של הפיגמנט לאלה המעדיפות קווים רכים ומעושנים יותר. הגוונים המוצעים: כחול נייבי כהה וירוק בקבוק כהה .

בועז שטיין מוסיף,

נבחרו שני גוונים כהים בשל האפשרות והיתרון של העפרוןלשימוש לתיחום עליון לעפעף ולא רק שימוש קלאסי כתיחום קו דק ומודגש בעפעף התחתון. יתרון המחדד הקיים בראש העיפרון יאפשר תיחום קו בדומה לאייליינר.  העפרון אידיאלי למעדיפות תיחומים רכים יותר הדגשת הזווית החיצונית של העין וסיום המראה ביצירת טשטוש עם ספוגית לטקס זעירה בקצהו של העיפרון המעניקה מראה מאופר עדין ורך יותר 
הפיגמנטים עמידים במים, חום וזיעה מה שמבטיח הצמדות לאורך זמן.

מחיר:  69 ₪

חוות דעת- העפרון נמרח בקלות רבה, הוא מאד פיגמנטי וממש מחליק על העין, רשמתי לעצמי לבדוק האם יש עפרון זהה בצבע שחור, פשוט מעולה.

 

 

צילום: שי גבריאלי

הירשמי לקבלת עדכונים במייל

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן