היי לך,
אני כל כך שמחה שמצאת אותי! קוראים לי מיכל ואני מאפרת כלות וערב, יוצרת תוכן, מעבירה סדנאות והשתלמויות ומנהלת קהילת ביוטי

בקרי אותי באינסטגרם

קורקטורים מומלצים

קורקטורים מומלצים

 

קורקטור טוב נועד לכסות כהויות, יש להתאים את הקורקטור לגוון הכהות,, למשל קורקטור בגוון פיץ' עדין יכול להתאים לכהות עדינה, לכיסוי כהות חזקה יותר תצטרכי גוון כתום עמוק יותר.

לי יש עור עדין נוטה ליובש מתחת לזוות הפנימית של העין ולכן איני יכולה לשים מוצרים יבשים באזור זה. ולכן המוצרים הבאים מתאימים לי. אם אין לכן בעיה כזו מוצרים כקורקטור/קונסילר של בובי בראון יהיו מושלמים בעבורכם.

ניסיתי לאורך השנים קורקטורים רבים עד שמצאתי את הפתרון המושלם בעבורי. בהמשך הכתבה תמצאו מה אני חושבת על מספר קורקטורים מוכרים:

*הקישורים לגלמבוט הם קישורי אפילייט וברכישה של מעל ל20$ הם יורידו לכם 10$ מעלות הרכ

הקורקטור הדו צדדי של Mac

הוא נוזלי ולכן אינו מייבש את האזור, הוא בכל גוון כתום חזק(כהה) הניתן לטשטוש ולכן הוא יכסה כל כהות. והגוון הצהוב שבצד השני נחמד אך שני המוצרים לבד לא יספיקו ויש להניח קונסילר בגוון העור מעל.

אני איני משתמשת בגוון הצהוב אלא מניחה קוניסלר מעל הכתום. השילוב הזה של הקורקטור והקוניסלר נשמר לי לאורך כל היום, כמובן במידה שגם הקוניסלר טוב ובעל עמידות.

אני ממליצה על גוון Pure orange

קורקטור כתום (בפלטה או בבודד)- MAC

קורקטור זה הוא עמיד מאד אך יבש יותר. מסיבה זו אני פחות אוהבת אותו, אך הרוב לטעמי מעדיפות אותו. אם יש לך עור שלא נוטה ליובש הקונסילר המדובר הוא אחלה פתרון. ניתן לרכוש או בבודד או בפלטה.

בפלטה תקבלי גם קרמים להצללות, הארות, וקוניסלר ולכן יש כאן Value For Money!

 

הקורקטור של בובי בראון

כשהתחלתי להתעניין באיפור באופן מקצועי יותר, לפני 8 שנים הרגשתי שהיה באזז רציני סביב הקורקטורים של בובי בראון. Tanya Burr שהייתה הגורו שלי אז השתמשה רק בו. והשילוב הזה של הקורקטור קוניסלר בצמד אכן נחמד לעיניים ונוח לסחיבה. תקופה השתמשתי רק בקורקטור כי הקוניסלר פחות דיבר אלי כי כבר אז העור שלי לא חיבב מוצרים יבשים יותר. הקורקטור בו השתמשתי, בגוון פיצ' גם לא כיסה לי מספיק את הכהויות. 

זה לגבי, נשים עם עור שפחות נוטה ליבוש בוודאות יתאהבו בו. מאד רציתי להתאהב בו, לצערי זה לא קרה.

l.a Girl

לאחר המלצות ברשת רכשתי את הקונסילר הכתום של L.A Girl

היתרון הגדול ביותר הוא המחיר המאד נמוך, החסרון המאד מאד משמעותי מבחינתי והסיבה למה אני לא משתמשת בו. האריזה. אני לא אוהבת את האריזה שלהם. אני צריכה נגיעת צביע והשופרפרת הלחיצה שולפת המון חומר כתום רדיואקטיבי.

להיפטר מזה אחר כך זה לא נוח ומלכלך. אז אם אתן כן מסתדרות עם האריזה המלכלכת, זה אחלה מוצר בסך הכל.

הירשמי לקבלת עדכונים במייל

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן