היי לך,
אני כל כך שמחה שמצאת אותי! קוראים לי מיכל ואני מאפרת כלות וערב, יוצרת תוכן, מעבירה סדנאות והשתלמויות ומנהלת קהילת ביוטי

בקרי אותי באינסטגרם

סיגריות חשמליות- וייפורייזר(וייפר), vaporizer

סיגריות חשמליות- וייפורייזר(וייפר), vaporizer

מה הוא הוייפורייזור- 
מכשיר הוייפורייזור נותן מענה למי שאינו מעוניין לשאוף עשן לראותיו וחוסך את הזמן והטרחה שבגלגול ניירות, חיפוש פילטרים, מצתים וכל הכרוך בעישון סיגריות. הוייפור של שנת 2017 מגיע בריחות וטעמים. בעלי בתי קפה בארצות הברית אף מספרים שניתן כבר לזהות במקומות הבילוי את בעלי הוייפור המדיפים סביבם ריחות של תות ואפילו ריחות מתוקים הנלווים לקפה הבוקר. חווית השימוש בוייפור היא חוויה ממש כשמה ונותנת ערך מוסף. לי היא מזכירה מעט את הנרגילות בטעמים שעישנתי כילדה.

שלא תטעו לחשוב שאני מעודדת עישון או שימוש בוייפור, אני אישית לא מחזיקה במכשיר זה ולא מעשנת, אך זהו מידע רלוונטי וחשוב למעשנים. אם כבר אם החלטתם להכניס עשן סיגריה וניקוטין לריאות, חשוב לדעת שיש תחלופה מהנה ופחות מזיקה.

 


מה הוא הוייפורייזר לפי העמותה למחקר הסרטן באנגליה-
סיגריות אלקטרוניות שאינן כוללות טבק. הן מכילות במקום הטבק נוזל המכיל ניקוטין המחומם דרך וייפור ומיועד לשאיפה לריאות. הניקוטין מספק את ההתמכרות המקושרת עם ההתמכרות לעישון אבל אינו גורם לסרטן.
למעוניינים לשדרג את חווית העישון ולהפחית את נזקי העשן, במידה וירצו להשקיע מספר מאות שקלים ברכישת המכשיר, מצפה חוייה יוקרתית ומלאת טעמים וריחות.

 

לחץ להגדלה


דוקטור ליאון שאהב מרצה בכיר במחלקה לאפידמיולוגיה(תורת המחלות המגפתיות) ובריאות ציבורית בUCL אמר שמחקר שערכו על הוייפוריזרים מצטרף לראיות קיימות המראות שסיגריות חשמליות הן פחות מסוכנות לבריאות מסיגריות רגילות והסיכון מצריכתן נמוך בהרבה.
ולמרות שהסיגריות החשמליות פחות מסוכנות, כמות הניקוטין שהן מכילות אינו מרגיש כנמוך ביותר בעת העישון. זה יכול לסייע לאנשים להפסיק לעשן על ידי התמודדות עם ההתמכרות שלהם בדרך פחות מסוכנת לבריאות. הסיגריות האלקטרוניות יכולות לשמש כדרך יציאה מעישון.סיגריות חשמליות לא צפויות לנרמל את העישון, אין הוכחות שלא מעשנים החלו לעשן לראשונה כשגילו את הסיגריות החשמליות, אין הוכחות לגדילה במספר המעשנים בקרב אנשים צעירים.
הסכנה מעישון סיגריות אלקטרוניות לאורך זמן אינו צפוי לעלות על 5% מהסיכון הטמון בעישון סיגריות רגילות.
לפי המכון למחקר הסרטן חשוב לקדם מודעות ולעוד שימוש בסיגריות חשמליות וסוגים אחרים של מוצרי ניקוטים ללא טבק כתחליף לעישון סיגריות רגילות.

לחץ להגדלה

לחץ להגדלה

לחץ להגדלה


מתוך מחקר שוק שעשיתי בקרב מעשנים נראה שיש ביקוש גדול לוייפורים ויודעי דבר המתינו שנים רבות שהם יעשו עליה. הם טוענים שמעבר להנאה שבעישון והסטייל מדובר בחלופה פחות מסוכנת המתאימה מאד למעשנים המעוניינים להפחית בעישון ולהפחית את הסיכוי לסבול מנזקי העישון. המתנגדים יאמרו שזה עלול לפתות צעירים ומחפשי "פוזה" שלא היו מעשנים סיגריות ויטענו שדווקא בשל "תמימותם" שהוייפורים אינם מסוכנים הם סכנה בפני עצמה. האמת היא כנראה באמצע, הנזק קיים אך פחות משל הסיגריות.
איך הכל התחיל והיכן ניתן להתרשם ממבחר הוייפורים?

 אוניל סמואל, בחור צעיר שעשה עליה לארץ מלונדון הביא את הבשורה. בתחילת דרכו בארץ סמואל חיפש עסקים מקומיים שיפיצו את הוייפורים ולאחר שגילה שאין חנויות כאלו בארץ החליט לפתוח חנות משלו. הוא מוסיף שאחיו שותפים עימו, וזהו עסק משפחתי והם מייבאים סוגים שונים של מותגים יוקרתיים, וכבר מוכרים היטב באירופה ובמזרח התיכון.

וכעת, ניתן למצוא את המוצרים והמותגים השונים בארץ, בחנות מעוצבת בדיזינגוף, בשם London Vapes שפתחו השלושה. בחנות ניתן למצוא שלל מותגים מיובאים, בצבעים ובטעמים שונים בעיצוב חדשני ומלא סטייל. הבקבוקים מכילים נוזלי אידוי המורכבים מפרופילן גליקול וגליצרין בטעמים שונים. החלל עצמו מעוצב כמו בר מסוגנן בגווני עץ ושחור, במקום כיסאות גבוהים ופינת לאונג' עם ספות עור.


תמונות מהחנות בדיזינגוף

לחץ להגדלה

לחץ להגדלה

לחץ להגדלה


בין הטעמים הרבים שניתן למצוא בחנות-
מומלץ לבדוק את הטעמים פופלארים תוצרת אמריקה כגון:

טעם פטל, טעם בננה מנגו, POMME – טעם שטרודל תפוחים עם קינמון.
סדרת STRAWBERRY QUEEN מבוססת על טעמי תות כגון דונאט תות, עוגת תות, תות טרי, תות מרענן (קצת מנטה) וקרם תות

כתובת החנות: דיזינגוף 91, תל אביב

טלפון: 0747044711

 

לחץ להגדלה


לחץ להגדלה

לחץ להגדלה

לחץ להגדלה

הירשמי לקבלת עדכונים במייל

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן