היי לך,
אני כל כך שמחה שמצאת אותי! קוראים לי מיכל ואני מאפרת כלות וערב, יוצרת תוכן, מעבירה סדנאות והשתלמויות ומנהלת קהילת ביוטי

בקרי אותי באינסטגרם

מיסתורי

מיסתורי

לנהל רומן עם אשתך, למצוא את הריגוש האסור בתוך הזוגיות

הזוגיות טובה, אתם נהנים מהביחד, חולקים טיסות לחו"ל וטיולים. מבלים ויודעים לעיתים לצאת מהשגרה שגם היא לא רעה בכלל. אבל הנה הזדמנות לעשות דברים קצת אחרת, שונה, נועז, חוויה שתזכרו בה לנצח עם חיוך וריגוש קטן וטוב בבטן. הסוד הקטן שלכם שאף אחד לא יודע עליו. חוויה שבעתיד תזכרו בה עם חיוך, שיהיה לנצח שלכם, השבוע ההוא בו ניהלתם רומן סודי עם בן/בת הזוג.

בהמשך הכתבה תלמדו על החוויה שתאפשר לכם לחזור לריגוש של ימי הקשר הראשונים;


מאיפה הרעיון המסתורי נוצר?

מיטל ברנע וגלית עוז, שתי נשים בסוף שנות ה30, תחילת ה40, נשואות פלוס, חיו את השגרה, תפקיד ניהולי בכיר בחברת תקשורת. בילו שעות רבות בעבודה, ילדים, שחיקה. הן חיו את חייהן מבלי לדעת על היום בו ישתנו חייהן ועל השינוי שהן עתידות לחולל בחיי זוגות רבים.

יום אחד התאגדה סביבן קבוצה של חברות, כולן מנהלות בארגון תקשורת,  נשים העובדות שעות רבות זו לצד זו. הן הקימו "מועדון ספר" והתחילו עם הספר 50 גוונים של אפור.

נשות הקריירה דנו בשאלה,  כיצד נשים נוהגות בתוך עולם תשוקה וזוגיות איפה הן מביאות את המשיכה והמיניות לידי ביטוי?  כיצד מכניסים את הפנטזיה למציאות בעיקר בתוך זוגיות ותיקה?  


המחקר:

שתי הנשים הלכו ביחד לחנות סקס מתוך כוונה לחקור את עולם התשוקה, נכנסו עם הספר ממורקר, בילו בחנות 3 שעות, ביררו והמוכרת הסבירה. הן ניהלו מחקר מול קבוצת מחקר של 50 זוגות והעבירו להם שאלון הכולל שאלות היכרות ומתייחס בהמשך גם לאינטימיות ביניהם.

 שתי הנשים זיהו מיד ששני בני הזוג רושמים את אותו הדבר , מבלי לדעת שהפרטנר חושק באותו הדבר.  האישה נניח פינטזה בסתר על דבר מסויים ובן זוגה חשק בדיוק באותו הדבר אך  לא העז לומר לאשתו מחשש שהיא שמרנית ותרתע וזה יעשה נזק לזוגיות. הם סיפרו לעצמם שעברו את הגיל להרפתקאות מיניות- ולא הרגישו לנכון לפתוח את הפנטזיות בפני הפרטנר.

הנבדקים כולם זוגות במערכת זוגית טובה, נהנים לבלות ביחד והשאלות הועברו בשאלון כתוב. עלה מהשאלון שלכולם יש פנטזיות, הפנטזיות של הנשים ב90 אחוז זהות, פנטזיות של שליטה כאשר רוב הגברים מפנטזים על שלישיה.

מתוך רצון לתת מענה מקצועי, הן חברו לסקסולוג מקצועי ונגיש, ד"ר דניאל דריי.


חוויה בטוחה בונה ומעצימה – שתי הנשים והסקסולוג שוחחו על צרכי הזוג ועל בניית פנטזיה נכונה שתעצים את הזוגיות ולא תזיק.

האישה צריכה להרגיש נחשקת. והגבר צריך לדעת מה הוא עושה. להימנע ממצב בו הוא יכנס לחדר ויגידו לו להיות כריסטיאן גריי מתוך תפיסה שגברים יודעים הכל והם הצד היוזם. אם הגבר לא ירגיש בטוח וטבעי בסיטואציה יכולתיו עלולות להיפגע.

יש צורך לייצר מסגרת. המשחק המקדים הוא החלק הכי משמעותי, תהליך של שבוע שבו שני בני הזוג נחשפים לצד שלישי.  

בהתחלה כל הסביבה הקרובה הייתה שותפה לפיילוט. הן הפתיעו אחת את השניה בכדי לקבל משוב אמיתי. גם כשרצו להפעיל פנטזיה חדשה או פעילות תמיד עשו פיילוט אחת על השניה ותחקרו, אין פנטזיה חדשה שניסו על לקוח.


איך זה נראה בפועל?

התהליך- בתחילה נערך ראיון טלפוני בן 40 דקות עם מזמין הפעילות בכדי להכיר את הזוג.  לאחר מכן מועבר אליו שאלון היכרות המכיל שאלות המלמדות על אופי בני הזוג.

בתחילה נשאלות שאלות העוסקות בשגרה והיכרות בני הזוג (כגון איזה מוסיקה נוהגים לשמוע בבית) בכדי להפוך את הפנטזיה לאישית ולהכניס אלמנטים מרגיעים ומעוררי אמון. בהמשכו מגיעות שאלות אינטימיות בכדי לרקום את פנטזיית החלומות.

משחק החיזור  – במשך כ- 4-6 ימים לפני הערב הגדול מתחיל משחק מקדים, שני בני הזוג  מחוזרים בעזרת הWhats up, מקבלים טיזרים היוצרים בילד אפ ומפיגים חששות. הרמזים נועדו לבלבל גם את מזמין ההפעילות ולהפתיע אותו.

 במקרה בו הגבר מפתיע את זוגתו מיטל וגלית מבינות מהתגובות שלה מי היא והאם הפנטזיה של בן זוגה תתאים גם לה, כמו כן האם יש לה פנטזיות נסתרות שאינן ידועות לו.  הן עושות התאמות תוך כדי תנועה ומייצרות חוויה שתתאים לשני בני הזוג.

הערב הגדול – נהג אוסף את הבן הזוג המופתע שלא היה שותף בתכנון והחוויה מתחילה. לכל זוג נבנית פעילות בהתאמה אישית בהתאם לאופי הקשר והנפשות הפועלות.  כל התהליך מודרך ומכוון והפנטזיה מנוהלת.


פנטזיות :  ניתן לבחור פנטזיה מוכנה מבין רשימה מוכנה מראש, חבילות מתוכננות לפרטי פרטים  או לקבל פנטזיה בהתאמה אישית שתרקם במיוחד בעבורכם.

פנטזיות למתחילים– פנטזיה אירוטית למתחילים, פנטזיית מסאג', ופנטזיית שכרון חושים- כוללת שימוש בעזרים.

פנטזיות למעזים– פנטזיית שליטה למתחילים, פנטזיית ריקוד אירוטי.

פנטזיות לנועזים– סרט אירוטי בכיכובכם(מתאים לחובבי הפומביות), סשן שליטה למתקדמים, כולל הדרכה מקצועית. פנטזיית משחקי תפקידים או פנטזיית שלישייה או חילופי זוגות או אהבה בפומבי.(בעזרת החושים בלבד)

הערב יכול להתרחש בנוחות ביתיכם, בלוקיישן מותאם המתאים לתסריט הפנטזיה או בחדר משחקים.

חוויית האחרי-

לטענת שתי הנשים, זוגות מספרים להן שהחוויה יצרה ניצוץ חדש, ריגוש, רומנטיקה,  חוזרים להזמנת פעילות נוספת, הן שומעות סיפורים מדהימים המחממים את הלב, על אינטימיות חדשה שנוצרה.

הזוגות מספרים על דברים קטנים בשגרה שמשתנים. משחקים חדשים בחדר השינה, הלבשה תחתונה, חיזור וחום. הגבר שלמד על התגובה הנרגשת של זוגתו לחוויה המיוחדת, החל לשלוח פרחים ולחזר מחדש אחריה ויתרה מכך מבין שיותר מדי זמן לא אמר את מילות הקסם, "אני אוהב אותך"

זוגות לאחר החוויה מבינים שכל מה שאתה רוצה אפשרי .נבנית ההבנה שניתן לחיות את הזוגיות שלך כמו שאתה רוצה, ולממש את הפנטזיות בבית בתוך הזוגיות.

מעשה אסור בתוך הזוגיות – הפנטזיה מעלה את הארדנלין כאילו עושים משהו אסור, יותר קל למצוא גבר שיתפאר בבגידה מאשר שיספר איזה סקס מטורף יש לו עם אשתו.  החוויה מאפשרת ומעצימה-, הכל מותר.

למי זה מתאים?- לכל זוג נשוי או במערכת יחסים טובה המעוניין להנות יחד מחוויה מלאת תשוקה, ללמוד ולהתנסות. מתאים מאד כמתנת נישואין מיוחדת ובעלת ערך לזוגיות. החוויה תתאים גם לזוגות דתיים המחפשים חוויה מיוחדת לאחר הנידה.

פרטי יצירת קשר – 

אתר

דף פייסבוק 

054-6008006, מייל info@misstory.co.il

 

 

הירשמי לקבלת עדכונים במייל

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן