היי לך,
אני כל כך שמחה שמצאת אותי! קוראים לי מיכל ואני מאפרת כלות וערב, יוצרת תוכן, מעבירה סדנאות והשתלמויות ומנהלת קהילת ביוטי

בקרי אותי באינסטגרם

All club מועדון חברים לעצמאיים

All club מועדון חברים לעצמאיים

All Club הינו מועדון הטבות לעסקים קטנים ובינוניים שיאפשר לעצמאיים בארץ כח קניה והטבות שלא היו קיימות עד היום.

ביום א ה-26.3 הושק מועדון החברים והאתר הרשמי של המועדון הראשון מסוגו בארץ באירוע צבעוני ברחבת הנמל בתל אביב. מדובר באירוע בו יצרו יחד 70 בעלי עסקים מיזם אומנות יצירתי שבסופו חשף את המילה TOGETHER המסמלת את הכוח שיש לכל העסקים יחד.

 


 אתי רז היזמית והבעלים של מועדון”: ALL CLUB בישראל :

ישנם כחצי מיליון עסקים קטנים אשר מהווים כוח קנייה אדיר אם רק יתאגדו, ALL CLUB לקח על עצמו להוביל שינוי תפיסה משמעותי ולעביר את הכוח לידיים של בעלי עסקים. מתוך הבנה שככל שיהיו יותר חברים ב ALL CLUB כך נוכל להשיג את המחירים הטובים ביותר ולחסוך אלפי שקלים ואפילו יותר בשנה.


עצמאיים לא רק דואגים לפרנסתם וללקוחותיהם, הם גם צריכים לדאוג להוזיל עלויות באופן פרטני מול חברות מסחריות. כל עצמאי לעצמו – אבל אם כל העצמאיים יתאחדו זה הכח! אם העצמאים יתאחדו הם יהוו כח קניה ויתחילו להנות מהטבות, מבצעים במחירים שפויים, זולים, חסרי תקדים בהתאם לעולמות התוכן שלהם.
מרגע הקמת המועדון הצטרפו כבר יותר מ-30,000 חברים המבינים שהביחד זה כח! והנהלת המועדון בוחרת את החברות המעניקות את ההטבות בקפידה, מנהלים מו"מ ולא מתפשרים על שום הטבה.

 


 והגיע הזמן לעשות שינוי שכן לפי הנתונים המטרידים, שנת 2016 הוכרזה כשנת-שיא בסגירת בתי עסק. על פי נתוני חברת המידע העסקי coface BDI ,43,000  בתי עסק נסגרו במהלך שנת 2016, עלייה של 2% משנת 2015. רוב העסקים שנסגרו היו קטנים, זעירים ועסקים שאינם מעסיקים עובדים בתחומי הנדל"ן, המסעדנות והקמעונאות.

סוגי הטבות ינתנו החל מתחומי יומיום כהחזקת משרד, הקמת עסק, החזקת רכב ועד בידור ותיירות 

החברות במועדון הינה חינם בשנה הראשונה, ובעלות של 19 ₪ לחודש החל מהשנה השנייה (288 שח) לשנה.


אירוע השקת המועדון בנמל תל אביב


בכדי להשיק את פעילות המועדון ולהגיע לקהל רחב נערך אירוע פתוח לקהל שכלל אף מסיבת עיתונאים והסבר על המועדון מפי אתי רז וחברי הנהלה נוספים.

במקום הוצב קייטרינג טעים, מוסיקה ועשרות בלונים צבעוניים, השקה מרשימה ושמחה. נאמר שיהיה מיצג מרשים בהמשך, לאחר הנאומים הוסר לנו מה מטרת עמדת הנירלט הצבעונית שהוצבה במקום. 

כלונו הוזמנו לזרוק צבעי נירלט צבעוניים על הקיר הלבן שהיה באחד צדדי המתחם, ולאחר סיום המלאכה הוסרה שבלונה מהקיר וחשפה את הכיתוב Together שעל הקיר הלבן.

אקט סימבולי עם ערכי המועדון ,ביחד נשיג הטבות, הקלות וקשרי נטוורקינג- מקסים.

לאחר מכן, הוזמנו להצטלם לסרטון בעודנו לבושים בסרבלים הלבנים המוכתמים בצבעי נירלט בכדי לספר מה All club הוא בשבילנו, ומה ערכי המותג אומרים בשבילנו, למה אנו מתחברים.

זו הייתה הפקה מקסימה ביותר. מלאה בערכים וצבעוניות.

 


הירשמי לקבלת עדכונים במייל

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן