היי לך,
אני כל כך שמחה שמצאת אותי! קוראים לי מיכל ואני מאפרת כלות וערב, יוצרת תוכן, מעבירה סדנאות והשתלמויות ומנהלת קהילת ביוטי

בקרי אותי באינסטגרם

ביקיניפסט

ביקיניפסט

חנות חדשה תיפתח בקניון עופר הקניון הגדול בפתח תקווה לשלושת חודשי הקייץ, היא נקראית ביקיניפסט.
היא תכיל עשרות מותגי בגדי ים ואקססוריז ותשיק גם קולקציות חדשות של המותגים
   ועודBebe squad, AQuabelle,Meital lavi, וAlmerie  מותג בגדי הים של רוסלנה רודינה ועוד 
 
המותג ביקיניפסט הוקם בשנת 2015 כפסטיבל אופנה המאגד את כל בגדי הים מהרשתות החברתיות לאירוע ענק ומאז הוא נערך בתל אביב, ירושלים, ראשון לציון, חיפה ובאר שבע וצבר פופולריות עם אלפי לקוחות.
אני מצפה לקפוץ לשם!

חנות פופ אפ חדשה של קבוצת האופנה "ביקיניפסט", תיפתח השבוע בעופר הקניון הגדול בפתח תקווה, בקומת המסחר העליונה, למשך 3 חודשי הקיץ.

החנות תפתח בהשקעה של מאות אלפי שקלים, תשתרע על שטח כ 200 מ"ר ותכיל את הפריטים הנחשקים והאהובים כמו גם את הקולקציות החדשות.

החנות תכלול עשרות מותגי בגדי הים והאקססוריז המובילים בחנות אחת! כמו כן תשיק החנות את הקולקציות החדשות של המותגים המובילים, בניהם: Almarie, מותג בגדי הים של רוסלנה רודינה, Meital Levi Aquabell, Bebe Squad ועוד.

המותג "ביקיניפסט" הוקם בשנת 2015 כפסטיבל אופנה אשר מאגד את כל מותגי בגדי הים והאקססוריז הכי חמים מהרשתות החברתיות לאירוע אחד ענק. מאז הפסטיבל נערך בתל אביב, ראשון לציון, חיפה, ב"ש וירושלים והצליח לצבור פופולריות רבה עם עשרות אלפי לקוחות בכל קיץ.

לדברי נעמי סימן מנכ"ל עופר הקניון הגדול: "הקניון הגדול מתחדש בשנה האחרונה עם מותגים מובילים והמטרה היא להמשיך ולחזק מגמה זו ולפתוח חנויות דגל חווייתיות כחלק מאסטרטגיית הקניון, כקניון מוביל נמשיך לחדש ולרגש את קהל המבקרים על מנת לשמור את הקניון כמקום הקניות והבילוי מהמובילים בארץ "

 לדברי אלון שדה מנכ"ל ביקיניפסט: "אנחנו נרגשים להקים חנות פופ אפ ראשונה מסוגה בקניון הגדול פ"ת עם עשרות מותגי בגדי ים ואקססוריז מובילים. בהקמת החנות הושקעו תכנונים ותקציבים רבים כדי להעניק חוויה מדהימה לקהל הלקוחות שלנו." 

הירשמי לקבלת עדכונים במייל

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן