היי לך,
אני כל כך שמחה שמצאת אותי! קוראים לי מיכל ואני מאפרת כלות וערב, יוצרת תוכן, מעבירה סדנאות והשתלמויות ומנהלת קהילת ביוטי

בקרי אותי באינסטגרם

פיטולסטיל – מבית מעבדות ליראק פריז

פיטולסטיל – מבית מעבדות ליראק פריז

ליראק הינה חברה צרפתית בעלת ותק והצלחה בשוק הבינלאומי, אחד מהמוצרים הותיקים והפעילים ביותר שלה, עם תוצאות מוכחות הוא פיטולסטיל. פיטו=צמחי, לסטיל= אלסטיות של העור. זוהי סדרה למניעה והעלמת סימני מתיחה שנותנת גם מיצוק של הגוף.

הדגל שלה הוא נושא הכתבה הזו. סדרה למניעה והעלמת סימני מתיחה שנותנת גם מיצוק של הגוף.

המוצר פיטולסטיל שמגיע בג'ל או בסרום: הג'ל מיועד למשך ההריון והסרום מיועד לשימוש לאחר הלידה או לאחר שינויים קיצוניים במשקל.  הסרום והג'ל אינם שומניים והם פעילים מאד.  לא כבדים, נספגים היטב. מוצרי הסדרה מועשרים בקומפלקס צמחי ייחודי לחברת ליראק המכיל צמחי אלכימלה, קיסוס ושבטבט- קומפלקס עשיר בפלבונואידים ובטנואידים  והוא פטנט רשום של חברת ליראק.

זהו פטנט רשום ומהפכני –  78% מהנשים העידו שלא הופיעו להן סימני מתיחה בשימוש קבוע של הג'ל בתקופת ההיריון. בשימוש של לפחות חודשיים רצופים בסרום המרוכז: 80% מהנשים העידו על הפחתה משמעותית של סימני המתיחה. המוצר הוכח קלינית 12 פעמים על למעלה מ500 נשים. 

את מוצר פיטולסטיל  תוכלו לרכוש ישירות מהאתר הרשמי של ליראק ישראל ואצל קוסמטיקאיות ורופאים בכירים ברחבי הארץ.  רוב המוצרים נמכרים הקוסמטיקאיות והרופאים הבכירים כי הם מחייבים ייעוץ ואבחון מקצועי. באתר ליראק תוכלו למצוא גם מסירי איפור, הגנה ואחרי שמש, מוצרי גוף וניקוי לפנים.

סרום פיטולסטיל לטיפול בסימני מתיחה

סרום פופלארי הקיים כבר 45 שנה בעולם,  בעל יעילות קלינית מוכחת(עשו עליו 12 ניסויים קליניים ומעל 500 נשים ניסו את המוצר) והצלחתו מוכחת ומאושרת על ידי משרד הבריאות הישראלי. בשנה האחרונה לשמחתנו הוא הגיע לארצנו הקטנטונת. הוא אינו שומני,  מכיל חומר פעיל בריכוז גבוה, לא כבד, נספג ובעל ריח עדין. מועשר בקומפלקס צמחי ייחודי למעבדות ליראק פריז. 

הקומפלקס מכיל צמחי אלכימלה, קיסוס ושבטבט- קומפלקס עשיר בפלבונואידים ובטנואידים  והוא פטנט רשום של המותג.  הוא מסייע למיצוק העור באזורים רפויים ולמניעת היווצרות סימני מתיחה באזור החזה, הבטן, המותניים והירכיים.  הוא מתאים לטיפול בסימני מתיחה שנוצרו מבעיות שונות, לאחר לידה, שינויים במשקל וגדילת מסת שריר.

הנחיות שימוש לאחר לידה – מותר כחודש אחרי לידה ומומלץ לשימוש פעם ביום באמצעות עיסוי עדין של האזורים בהם נוטים להופיע סימני מתיחה (חזה, בטן, מותניים וירכיים). פיטולסטיל,  שיפר בצורה משמעותית סימני מתיחה חדשים, ושיפר אפילו סימנים ישנים הצטמטצו. ממקור צימחי וטבעי, לא נוסה על בעלי חיים ומתאים לשימוש של נשים וגברים.

 (למשל גברים שמרימים משקל ומקבלים סימנים אדמדמים על הגוף).

 את הסרום ניתן לרכוש או דרך קוסמטיקאיות מורשות או דרך אתר ליראק ישראל.

סרום פיטולסטיל באינסטגרם

גל רובין מאפרת מקצועית ובלוגרית משפיענית
חני ינאי - בלוגרית אופנה ובעלת מותג לפאות מיוחדות.
דוכסית - בלוגרית אופנה ולייף סטייל ויוצרת תוכן. הבלוג של דוכסית פעיל ומוערך מאד www.dukasit.co.il

עדויות

ברברה למפל מנכ"ל ליראק ישראל מספרת על המוצר

לודה מספרת על החוויה שלה עם המוצר

ביילי ימפל מספרת על החוויה שלה עם המוצר

 נשים רבות חוששות שלא קיים מוצר שיעלים סימני מתיחה , לי חשוב להביא לכן מידע חשוב, אך מכיוון שאני לא קהל היעד (מעולם לא ילדתי לכן לא יצא לי להתנסות במוצר) רציתי כן לספר לך עליו מכיוון ששמעתי עליו גדולות ונצורות ולכן  ביקשתי מקולגה מוערכת לספר לכן עליו,

שמה לודה דזיי. לודה אף היא כמוני, מנהלת קהילה, והיא מישהי שעל חוות דעתה אני סומכת מאד, היא בחורה מבריקה, מקצועית, מפגינה תמיד יושר וכנות שלה  והיא בעלת ידע ניכר שרכשה במרכיבים. מכיוון שחשוב לי להביא לכן ידע חשוב בבלוג ביקשתי ממנה להציג כאן את חוות דעתה על המוצר ותמונות לפני ואחרי שהציגה בקהילה שלה.

חוות דעת של לודה + תמונות לפני ואחרי

לודה מספרת לגבי הרצון שלה לטפל בסימני מתיחה לאחר ההיריון:

כולכן יודעות את דעתי בנושא, שכל מה שקשור לסימני מתיחה אני לא מאמינה לדבר,

זה 90% עיניין של גנטיקה, נכון שליחוח העור בזמן ההריון הוא סופר חשוב ותהיה לו השפעה רבה אם העור יקרע או לא ובאיזו מידה, אבל בכל זאת, עיניין הגנטיקה וסוג העור עדיין חזק יותר

לא פעם שאלתן אותי מה אני מרחתי בזמן ההריונות שלי והתייעצתן כאן בקבוצה על מוצרים שונים, שעשו רעש גדול ברשת מבחינת המלצות, שלאחר בדיקת המרכיבים כולנו הבנו שמכילים חומרים כמו שמן מנרלי ונגזרות נפט למיניהן שלא רק שלא מומלצים למריחה בכללי ועוד בזמן ההריון, ומה גם שלא באמת עובדים מנסיון

אז זה לא סוד שעליתי קרוב ל-50 קילו ב-2 ההריונות העוקבים שלי והיום אחרי שנה נשארו עוד 5 בודדים להוריד כדי לחזור למשקל הקבוע שלי

והאמת, שקיבלתי אותם באהבה, יש לי עור די טוב וגם העלייה המטורפת במשקל שחוויתי במהלך ההריונות עדיין לא גרמה לסימנים משמעותיים, כל הבטן שלי חלקה מלבד סימני התפוצצות של העור בצדדים, ממש בצידו של הגוף לכיוון התחתון, וגם אותם לא רואים אלא אם אני מותחת את העור. ביננו, עלייה כזו שאחריה באה ירידה עוד יותר קיצונית היתה יכולה להשאיר אותי עם הרבה הרבה יותר. במהלך ההריונות דאגתי כל הזמן ללחח את העור עם שמנים, על בסיס קבוע אחרי המקלחת, ניסיתי בעבר גם את המוצרים המפורסמים מהקטגוריה, שכטלנו מבינות שלא עוזרים כלל ונתמכים על שיווק אגרסיבי.

 

לפני כחודש שמעתי על מוצר חדשני, פורץ דרך, המבוסס על תוצאות קליניות מוכחות- מבחן תחת פיקוח רפואי של 45 נשים ש-80% מהן העידו על הפחתה שמשמעותית של סימני המתיחה

נשמע מעניין, נכון?

קיבלתי אותו בסוף חודש מרץ לסקירה, עם כל הסקרנות שלי עדיין הייתי מאוד סקפטית כי כשלא מאמינים למשהו נורא קל לאבד את החשק אבל אמרתי לעצמי מה כבר יכול להיות, הרי הם כבר קיימים שם, ואין יודעת מימני שהסבלנות היא מרה אך פירותיה מתוקים, שווה לתת צאנס, מקסימום לא יצלח.

התחלתי להשתמש בו ב- 12/04

וכדי באמת לראות אם אכן יש תוצאות, מתחתי את העור וצילמתי את האיזור, כדי שהדעות הקדומות שלי בנושא לא יהיו אלה שיכריעו אלא התמונות שצולמו בפרקי הזמן השונים.

חווית השימוש של לודה:

 

מרחתי בדיוק לפי ההוראות, פעמיים ביום, על עור נקי, ועיסיתי את העור, לא משהו מיוחד, רק עיסוי במריחה עצמה. היו ימים ששכחתי פה ושם ולא מרחתי פעמיים ביום או בכלל אבל הם היו ממש מעטים. על גבי המוצר רשום בפירוש שזה תהליך של 8 שבועות, הגיוני מאוד בסהכ

 

ליפני כמה ימים במקרה אחת מכן פנתה אלי בפרטי והתייעצה לגבי מוצר שקנתה מחברה ידועה ולא רואה שינוי ושאלה אם יש לי המלצה על משהו שאכן עובד, מה שהזכיר לי שעבר כבר די הרבה זמן מאז שהתחלתי את התהליך עם המוצר שלי, כמובן שהסתקרנתי ומבלי לחשוב פעמיים, מתחתי את העור וצילמתי תמונה של האיזור, התאריך היה ה-19/05, כלומר 5 שבועות ו-3 ימים מהיום שהתחלתי, חזרתי וחיפשתי את התמונה שצילמתי כשהתחלתי, כשהשוואתי אחת מול השנייה הייתי בשוק!

הסימנים התכווצו בצורה ניכרת, הופחתו, העומק והרוחב של הקרעים ירד, הם התבהרו ונראים משמעותית הרבה יותר טוב!

אתם יודעים שאני לא ממליצה על כל דבר, אמרתי פה ושם בקבוצה לכאלה ששאלו שיש מוצר שאני מנסה אבל לא אמרתי את שמו כי אם בסופו של דבר לא הייתי מרוצה לא הייתי מעלה אותו לקבוצה. הסרום שקפקף בצבע צהבהב עדין, במרקם שמזכיר סירום חומצה היאלרונית, אולי טיפה יותר סמיך, לא שומני ועם ריח עדין, נעים למריחה ולא מגרה או מעקצץ.

מועשר בקומפלקס צמחי ייחודי למעבדות החברה המכיל צמחי אלכימלה, קיסוס ושבטבט, עשיר בפלבונואידים ובטנואידים.

מסייע למיצוק העור באיזורים רפויים ומסייע להעלמת סימני המתיחה באיזור החזה, הבטן, המותניים והירכיים.

 

חוות דעת:

אני ממליצה לכן עליו בעיניים עצומות, מוצר מנצח מבחינתי, ששינה לי את כל הדעה על הנושא מאחר ועם עובדות אין להתווכח, המלצות ברשת יש אין סוף, משהו שבאמת עובד? עדיין לא היה וגם אתן יודעות את זה

חשוב לדעת

המוצר אסור לשימוש במהלך ההריון מאחר וריכוז החומר הפעיל בו גבוה, לנשים שנמצאות במהלך ההריון יש מוצר משלים מאותה סידרה, שמיועד למריחה בזמן ההריון למניעת סימני המתיחה או לפחות הפחתתם, ריכוז החומר הפעיל בו מותאם לנשים בזמן ההריון

ג'ל פיטולסטיל למניעת סימני מתיחה (בזמן ההריון)

אם את בהריון ומעוניינת למנוע התפתחות סימני מתיחה או לטפל באלו שכבר יצאו לך, כדאי שתכירי את ג'ל פיטולסטיל. מדובר בג'ל לא-שומני בעל תוצאות קליניות מוכחות* למניעת סימני מתיחה במהלך ההריון ובעת שינויים קיצוניים במשקל. הג'ל האפקטיבי מועשר בקומפלקס צמחי ייחודי לחברת ליראק, המכיל צמחי אלכימלה, קיסוס ושבטבט, עשיר בפלבונואידים ובטנואידים. הג'ל מסייע למיצוק העור באזורים רפויים ולמניעת סימני מתיחה באזור החזה, הבטן, המותניים והירכיים. ניתן להשתמש בו במהלך ההיריון והוא יפחית או ימנע את הופעת סימני המתיחה. יש בו חומר פעיל אך בריכוז נמוך יותר ומותאם להיריון. יש להשתמש רק מתום החודש ה-3 של ההריון ולהמשיך גם לאחר הלידה עד לחידוש המחזור. להשגת תוצאות אופטימליות יש להשתמש בתכשיר באופן יומיומי, החל מתום החודש ה-3 להריון. 

  את הג'ל ניתן גם לרכוש או דרך קוסמטיקאיות מורשות או ישירות דרך אתר ליראק ישראל 

יח"צ – sari_yahek_pr@

הירשמי לקבלת עדכונים במייל

2 תגובות

  1. ליטל הגב

    הי, אני מעוניינת לרכוש את אחד המוצרים שלכם, אך לפני רציתי להתייעץ איזה מוצר מתאים לי. אשמח שתצרו קשר 050-7780841

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן