היי לך,
אני כל כך שמחה שמצאת אותי! קוראים לי מיכל ואני מאפרת כלות וערב, יוצרת תוכן, מעבירה סדנאות והשתלמויות ומנהלת קהילת ביוטי

בקרי אותי באינסטגרם

תרסיס לייבוש לק

תרסיס לייבוש לק

מי לא מתעבת את הצורך לשבת ולהמתין עם הלק עד שיתייבש, זמן הוא כסף וזהו הליך מסורבל ומעיק ב"טקס" מריחת הלק.  במענה על הצורך הזה "שיק תעשיות תמרוקים" הSpeeDryer  – השיקה תרסיס מייבש לק מהיר, שכבר בריסוס הראשון יוצר ייבוש מהיר של השכבה העליונה של הלק.  ריסוס נוסף במרחק של 12 ס"מ יביא לייבוש מוחלט גם בשכבות הלק התחתונות ויחסוך את מריחת השכבה הנוספת המקובלת בשימוש תכשירי ייבוש לק.

יתרון נוסף לתרסיס המייבש של "שיק" הוא תמציות צמחיות של שמנים התורמים להזנת וריכוך הקטיקולה (העור שמסביב לציפורן) ומונעים סדקים וחתכים כתוצאה מיובש. והשכבה השמנונית הנותרת על קצות האצבעות נעימה ונספגת במהירות.

בשל נוכחותן של תמציות השמנים, התמרוק אינו מתאים לייבוש בין שכבות הלק ולו בשל העובדה כי פאזה שמנונית מונעת מריחה אחידה וחלקה של הלק על שטח הציפורן ולכן לא ניתן לשים שכבה נוספת מעליו.

 טיפ לשימור מקסימאלי של הלק –  המקום הראשון שבו הלק מתקלף ועמידותו נפגעת הוא קצוות הציפורן. ולכן כדאי למרוח לק בקצה הציפורן ובמידה והגוון אינו אחיד אפשר למרוח שכבת לק נוספת בדיוק באותה צורה.

הוראות שימוש: יש להחזיק את המיכל במרחק של כ-12 ס"מ מהציפורן. להתיז קלות על כל שטח הציפורן. יש לחזור על הפעולה במקרה הצורך לייבוש מוחלט.

מכיל: 150 מ"ל

מחיר:  35 ₪ 

להשיג:  במשביר החדש לצרכן ובפרפומריות ברחבי הארץ. 

הירשמי לקבלת עדכונים במייל

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן