היי לך,
אני כל כך שמחה שמצאת אותי! קוראים לי מיכל ואני מאפרת כלות וערב, יוצרת תוכן, מעבירה סדנאות והשתלמויות ומנהלת קהילת ביוטי

בקרי אותי באינסטגרם

פריימר לחותי בועז שטיין

פריימר לחותי בועז שטיין

הפריימר הלחותי החדש של בועז שטיין מגיע בקופסה שקופה- חלבית, עמידה, הוא נותן תחושה של יוקרה ונקיון. הוא ממלא את ההבטחה ואכן מעניק לחות ורעננות לעור הפנים ומכין את העור למייקאפ.

הצנצנת בה הפריימר מגיע משדרת יוקרה בו זמנית ועמידות בניגוד לצנצנות זכוכית שמועדות לפורענות. המרקם של התכשיר הוא עדין, ג'לי ונעים על העור. 

כידוע, תפקידו של הפריימר הוא ליצור מרקם אחיד, להחליק את העור ולדאוג לעמידות המייקאפ על עור הפנים. רוב הפריימרים מבוססי סיליקון המנוע מהמייקאפ לחדור לנקבוביות. חשוב לפני הפריימר להכין את הער וללחך אותו בעזרת קרם לחות.

בועז שטיין פיתח פריימר לחותי המייתר את השימוש המקדים בקרם הלחות, השימוש במוצר אחד יחסוך זמן, שכן תמיד נאלצנו להמתין עם הלחות על העור וכסף(רכישת שני מוצרים נפרדים) ויבטיח למתאפרת כי עורה יהפוך רווי בלחות וייהנה מעמידות ממושכת ומרקם אחיד של האכיפור. 

 הפריימר הלחותי של בועז שטיין מועשר בלחות ונותן מענה במוצר אחד וחוסך שימוש בשני מוצרים שונים. 

יתרה מכך בועז שטיין מוסיף

שימוש בפריימר נטול רכיבי לחות לעיתים יוצר פעולת כיווץ קלה הפוגמת בתוצאה הסופית של האיפור – בעיקר בעור יבש ו/או מתבגר. תכשיר פריימר המתוגבר מלכתחילה במרכיבי לחות מייצר בסיס מצוין להנחת המייקאפ  וזה יבוא  לידי ביטוי במרקם  משיי שישמור על תנועתיות נוחה של המייקאפ על גבי העור בהתאם להבעות ושרירי הפנים"

 הפריימר הלחותי של בועז שטיין נטול צבע,  במרקם ג'ל קליל, מתקבע במהירות ואינו מותיר כל תחושת כבדות על העור. הוא ניתן לשימוש גם על העפעפיים והשפתיים להענקת לחות, מרקם אחיד ושיפור עמידות האיפור גם באזורים הללו.

הפריימר הלחותי ימנע את כניסת הפיגמנטים (צלליות) לקמטוטים באזור העפעפיים וגלישת השפתון לקמטוטים שמסביב לשפתיים.

הירשמי לקבלת עדכונים במייל

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן