סדנת וידאו פאשן

במציאות הפוסט דיגטאלית של היום צלם לא יכול להשתלב בתעשיית האופנה בארץ ובעולם בלי היכולת והידע המקצועי ליצור וידאו פאשן על סוגיו השונים ללקוחותיו. הסדנה ממשיכה את ההתמקצעות הנדרשת לכל צלמ/ות הסטילס הפועלים בתעשייה. הסטודיו של רון קדמי פתח עבור צלמים המעוניינים להתמקצע בתחום האופנה סדנת הוידאו הפאשן, זו הסדנה היחידה בארץ עם מיטב השמות החמים מתעשיית האופנה והוידאו, והם יעבירו בסדנה את כל הידע הדרוש ליצירת וידאו פאשן.

הצלמים יקבלו את הכלים והידע להכין תסריט מתוך ההשארה דרך הקונספט ועד לסטורי בורד וברייק דאון כהכנה ליום צילום וילמדו את יסודות העריכה וירכשו הבנה מה מתבקש מהצלם להכין ולצלם ביום צילום עבור העורך.


הצלמים יכירו את מצלמת הוידאו – DSLR  החל מתפקיד הצמצם והתריס בצילום וידאו, שיטות פוקוס בצילום, עומק שדה, עקרונות החשיפה, טכניקות לייצוב, שליטה בתנועות המצלמה ושימוש בעדשות שונות. כמו כן, יחשפו הצלמים לסוגי תאורת קולנוע רציפה ואביזרים שונים לצילומי וידאו.

במהלך הסדנה יערך פרוייקט וידאו פאשן משותף לחברת אופנה מסחרית מובילה. וכל צלם יצלם פרוייקט גמר אישי אותו יחנכו מיטב המורים מהרעיון ועד לביצוע, מהצילום ועד העריכה.

בסיום הסדנה כל צלם יצור פרוייקט גמר- וידאו פאשן אותו יחנכו מיטב המורים, הפרויקט בשיתוף העורכים מהבית ספר לעריכה שורט קאט.