תמרה סאלם בשבוע האופנה

שבוע האופנה Gindi TLV Fashion Week 2017 שהתקיים במתחם קניון האופנה TLV Fashion Mall אירח את תצוגת האופנה של המעצבת תמרה סאלם לאביב קיץ 2017


המעצבת תמרה סלם, מעצבת אופנה ואשת תוכן בתחום הטלויזיה בעברה("השיר שלנו", "דני הוליווד", "תנוחי") שהקימה את המותג BY TAMARA SALEM בשנת 2013. היא החלה דרכה בלימודי עיצוב אופנה בסטודיו 6B בתל אביב והתמחתה בסטודיו של מעצב האופנה ויקטור בלאיש (המציג אף הוא בשבוע האופנה 2017). תמרה היא גם ממציאת חולצת הפטנט MORF (חולצה אחת- עד 24 לוקים) שמשווקת בשוק הבינלאומי.

סלם הציגה בשבוע האופנה גינדי TLV את הקולקציה השנייה שלה. הקולקציה שואבת השראה מעולם החלומות והפנטזיה, וכמותם מספרת סיפור עם התחלה, אמצע וסוף.

בהמשך לכתב ידה הנקי, הגרפי והמינימליסטי, בחרה סלם להשתמש בבדי פליסה וסקובה, והתוצאה המתקבלת פיסולית ודרמטית (חלק מהדגמים משנים צורה ואופי על המסלול), אך בו בזמן אלגנטית ולבישה. הצבעוניות, כרגיל אצל סלם, מונוכרומטית:  המעצבת מספרת

מניסיון של שנים צמצמתי את הארון שלי לצבעי השחור- לבן-אפור- ניוד שתמיד עובדים עם הכל, שומרים על מראה על זמני ואלגנטי, ולא גונבים את ההצגה מהגיבורה הראשית, שהיא תמיד תמיד הלובשת. 


האוסף כולל שמלות ערב וכן קו של בגדי  READY TO WEAR שניתן לשלב ביניהם ליצירה של מגוון מראות שונים.

הדגמים מאד נשיים ואלגנטיים ולבישים. שמלות וחליפות-מכנסיים מחמיאות בעיקר לגווני שחור ולבן המחמיאים לכל גזרת גוף, ברקע הוקרנה בטי בופ שהוסיפה לנשיות ששידרה הקולקציה.

טלפון ליצירת קשר: 054-6326251
כתובת הסטודיו (בתאום מראש): היסוד 4 תל אביב, סטודיו 62

צילום: אבי ולדמן. 
צפו בסרטון התצוגה

הסרטון נלקח מהערוץ Youtube של ה Gindi TLV Fashion Week 2017, קישור לערוץ