קולקציית הנעליים של רוסלנה רודינה

הדוגמנית/ שחקנית  רוסלנה רודינה, ממשיכה לעונתה השלישית כפרזנטורית המותג Scoop, אך השנה לראשונה היא משיקה קולקציית קפסולה שכל כולה נעלים ומגפים עם הרבה גלאם ואופנה, במחירים אטרקטיביים במיוחד.

הפריטים החדשים כבר נמצאים בחנויות וכוללים 8 דגמים שעיצבה רוסלנה בשיתוף פעולה עם מעצבי המותג.  פלטת הצבעים  כוללת צבעים המתאימים לעונה, שחור ובורדו  עם נגיעות מעטות וזריקת צבע אחת מקסימום שתיים. השחור מהווה את האמירה המשמעותית ביותר של הקולקציה, ונותן לה נופך יוקרתי המתאים בעיקר לערב, בילוי ואירוע. הקולקציה כוללת מגפוני עקב, מגפי ירך מעל הברך ומגפוני עקב משולבים פרווה- שהינו הטרנד החם של החורף.

לדברי רוסלנה:

עיצוב קולקציה מצומצמת וממוקדת הוא הדבר הנכון. אני אוהבת מעט אבל דגמים פרקטיים שנראים טוב עם מספר הופעות. יש משהו פתטי בעקבים מוגזמים מאוד גבוהים ומאוד דקים ,  מה גם שאת באמת הכי יפה כשנוח לך! לעומת עקבים שמגבילים את הליכתך, בהם את נראית  סובלת ואת זה קשה להסתיר.


הקולקציה של רוסלנה כוללת:

מגפוני עקב משולבים פרווה-  טרנד המגיע מעולמות הHot Couture ומשתלט החורף גם על נעלי הערב המקבלות נופך אופנתי באמצעות הפרווה .  קולקציה אלגנטית המשדרת נשיות חזקה.  מחיר לצרכן : 179.90 ₪ .

מגפוני עקב עם קשירות שרוכים- טרנד המראה הצבאי עושה קאמבק בגדול - גם במגפונים. בקולקציה החדשה רוסלנה לוקחת את הלוק הצבאי גם למגפוני עקב משולבים עם שרוכים דקים, עם פרונט שפיצי, המזכיר את הנעל הצבאית המסורתית, רק עם נגיעה נשית יותר. מחיר לצרכן: 149.90 ₪.  

מגפונים אלגנטים עם עקב מרובע -  מגפונים אלגנטיים ונוחים. הם אידיאליים עבור נשים הרוצות להיראות יותר רשמיות, בולטות. מתאים גם לנשות עסקים. דגם זה  מגיע בצבעי החורף: בורדו, שחור, שחור בשילוב קאמל ותכלת ג'ינס, שילוב לקה ועוד. מחיר לצרכן:  149.90 ₪ . 

מגפיים שטוחים מעל הברך/ מגפי ירך-  מגפיים גבוהים מזמש איכותי. המחטבים את הרגל. קולקציה המתאימה יותר לשמלות וחצאיות. מגף נוח וקל – מתאים לערב. ניתן להשיג בשחור או בורדו.  מחיר לצרכן:  199.90 ₪ .

 

 


 

מגפון פלטפורמה עם פרנזים- טרנד שנות השבעים, הוא הדבר הכי לוהט כרגע בעולם האופנה. דיברנו כבר על זמש, מכנסיים מתרחבים וצעיפי משי, ועכשיו תורם של הפרנזים לקחת חלק בארון, אפילו שמדובר בנעליים. הצבע קאמל מהווה פריט אופנתי המתאים לכל הופעה, וגם למי שרוצה ל"זרוק" על עצמה משהו שיבליט את הלוק. הפלטפורמה מאז ומתמיד הייתה ה"עקב" הנוח בנחלתן של נשים- פריט מושלם.

מחיר לצרכן: 149.90 ₪

צילום: עמירם בן ישי


מגפים מקולקציית הקפסולה

149.90 ₪, מגפוני עקב

149.90 ₪, מגפוני עקב

149.90 ₪, מגפוני עקב

179.90 ₪, מגפוני עקב בשילוב פרווה


199.90 ₪, מגף מעל הברך

199.90 ₪, מגף מעל הברך

199.90 ₪, מגף מעל הברך

149.90 ₪, נעלי סקופ