מכונית הזהב של הוט ווילס

סקאל טויס, חברת הצעצועים של קבוצת סקאל, היבואנית הבלעדית של חברת הצעצועים המובילה בעולם MATTEL, יוצאת במבצע זהב מיוחד בחנויות נבחרות:

בקניית 5 מכוניות הוט ווילס מקבלים את מכונית הזהב במתנה.

במאי השנה יצאה סקאל טויס במבצע בחנויות הצעצועים המובילות. בשל הצלחתו והביקוש הרב למכונית הזהב החלה החברה לצאת בקמפיין נוסף ארצי ולחלק את מכונית הזהב, האהובה במיוחד ע"י אספנים, במתנה בקניית 5 מכוניות קטנות.

 


הוט ויילס Hot Wheels - זוהי קולקציה מקורית של מכוניות מהירות שנבנו תוך כדי מתן דגש על תאוצה, כוח, ביצועים וגישה. היום, 40 שנה אחרי, HotWheels הינו מותג בינלאומי שמייצר את המכוניות המדליקות ביותר שלא ידעתם שקיימות בגדלים הנעים החל ממיניאטורות ועד לגודל מלא. המותג HotWheels פופולרי מאד גם בקרב אספנים מבוגרים. בכל שנה, מציגה החברה קו חדש של מכוניות חדשות, מסלולים וסטים של משחק הניתנים להרכבה האחד לשני כך שניתן לייצר ממש עיר של מסלולים.  מחיר המכוניות: 9.90 ליחידה; 44.90-89.90 ₪ למארז של 5 או 10.

מחיר המסלולים: 69.90 ₪  -279.90 ₪
לינק לסרטון בקמפיין בערוץ יוטיוב סקאל טויס - צעצועים

לרשימת החנויות המשתתפות בקמפיין -

ניתן להשיג בחנויות נבחרות כמפורט בעמוד הפייסבוק של החברה, קישור : סקאל טויס צעצועים. בתוקף עד ה –  31.12.2016 או גמר מלאי – המוקדם מביניהם. המלאי עשוי להשתנות בין בחנויות. המחיר עשוי להשתנות בין הרשתות בהתאם להחלטת הרשת ואינו נקבע ע"י סקאל טויס. התמונה להמחשה בלבד. עד גמר המלאי. ט.ל.ח.


רשימת החנויות המשתתפות בקמפיין -

ניתן להשיג בחנויות נבחרות כמפורט בעמוד הפייסבוק של החברה: סקאל טויס צעצועים. בתוקף עד ה –  31.12.2016 או גמר מלאי – המוקדם מביניהם. המלאי עשוי להשתנות בין בחנויות. המחיר עשוי להשתנות בין הרשתות בהתאם להחלטת הרשת ואינו נקבע ע"י סקאל טויס. התמונה להמחשה בלבד. עד גמר המלאי. ט.ל.ח.

צילום: יח"צ חו"ל