רוברט קרומינס מגיע לישראל לאירוע גאלה של המותג פול מיטשל

מותג טיפוח השיער הבינלאומי פול מיטשל,  יארח  בישראל  את מעצב השיער הידוע בעל ההצלחה הבילאומית רוברט קרומיניס. קרומיניס כבר מעל 30 שנה מוביל את הקו העיצובי של פול מיטשל, משמש כמעצב הקריאטיבי - האומנותי העולמי, ומהווה השראה למעצבי שיער ברחבי העולם. 

אירוע הגאלה החגיגי יערך בישראל ב 19.2, באוניברסיטת תל-אביב, לכ 1,000 מעצבי שיער מובילים בארץ.  

רוברט קרומינס הסקוטי הוא מעצב שיער הנחשב לעילוי בתעשיית עיצוב השיער הבינלאומית. הוא בעלים של רשת מספרות מצליחה בארה"ב: בסאן דייגו, בלאס וגאס, ובטולסה.  הוא מוביל טרנדים בעיצוב שיער תחת המוטו "אם אני יכול לעשות את זה – גם אתם יכולים". יש לו מוניטין בינלאומי כאישיות בעולם השיער ששווה לעקוב אחר פעילותה. הוא משתתף בכל רחבי העולם באירועי מדיה, ומופעי/תערוכות לעיצוב שיער .

 


רוברט קרומינס נולד בגלזנו למשפחת מסעדנים, עבד כברמן ותמיד נתפס כשונה.  בגיל 24 הוא דחף להצליח הוא הבין שהוא צריך  שינוי, נסע ללונדון ומשם לארה"ב, בסך הכל עם 200$ בכיס. שהגיע לארה"ב נרשם ללימודי ספרות ומשם הכל התחיל.

קולגות אומרות על רוברט "המוח שלו חד כתער בעל יכולות עסקית ראשונה במעלה ועם הצלחה חסרת פשרות" חשוב לו להיות נאהב, חשוב שלמעצב יהיה לב פתוח לדעתו מעצבי השיער צריכים את האהבה למקצוע וללקוחות. רוברט הוא איקון אופנה בעל שם ומתלבש כדי למשוך תשומת לב, והוא אכן מושך תשומת לב, הוא תמיד חובש כובע. הוא טוען שבלי כובע הוא מרגיש בתחפושת. הוא טס ברחבי העולם כדי לחלוק את הידע. הוא מספר

כאשר פול מיטשל בחר בי הוא ראה בי משהו שאני עדין לא ראיתי, שפגשתי את פול מיטשל בפעם הראשונה זה היה כמו לפגוש את ישו הוא גרם לי להאמין בעצמי, הוא הגיבור שלי.

 


הוא פתח את המספרה הראשונה שלו לפני 20 שנה וכיום בבעלותו 8 מספרות ברחבי העולם, הוא מספר שחשוב לו לעבוד 3-4 ימים בשבוע כדי להרגיש את הלקוחות וכאשר הוא שוכר עובדים חשובה לו האהבה והאמביציה שלהם.

במהלך חודש פברואר יערכו שני אירועים ב – 19-20 לחודש, בהם יתארח רוברט קרומיניס.

האירוע הראשון: ב 19.2 הוא  ערב גאלה מפואר,  הכולל ארוחת ערב והדגמה מקצועית של האורח. ההדגמה כוללת: גזירה, צבע, ועיצוב שיער. 

החלק השני של הביקור שיתקיים ב – 20.2 יכלול סדנת עבודה אישית של רוברט קרומיניס – עם קבוצה מצומצמת של עד 25 מעצבי שיער, שיזכו לסדנא אישית שבה הוא יעביר את הידע שלו בתחום הגזירות, הכימיה, והסטיילינג.

צילום: יח"צ חו"ל