החזרות מוצרים לAsos

לASOS יש מדיניות החזרת מוצרים מאד הוגנת, אם טעיתם במידה, הזמנתם פעמיים, או שסתם לא אהבתם איך שהבגד יושב עליכם ניתן להחזיר את הבגד ולקבל החזר כספי. ניתן להחזיר מוצרים עד חודש לאחר קבלת המוצר, לעיתים יש חריגות – אך זה סיכון.

המחשה -  במידה וקניתם מעל 50 פאונד בעזרת קוד ההנחה ולאחר מכן החזרתם פריט כלשהו וזה מביא את סך הפריטים שנשארו אל מתחת ל 50 פאונד – מה שגורם להנחה של 17% להתבטל ולכן לא תמיד שווה להחזיר.

דוגמה: נניח וקניתי שני פריטים, עלות אחד מהם 40 פאונד והשני 10 פאונד, אקבל הנחה של 17%, ואשלם 42 פאונד במקום 50. אם אחזיר את הפריט שעלה לי 10 פאונד, סכום כל הקניה יירד מתחת ל 50 ולכן הזיכוי שאקבל יהיה 2 פאונד בלבד, כלומר ייצא ששילמתי על הפריט שעולה 40 - את כל הסכום.

איך לבצע החזר -

בחבילה מAsos תמצאו דף ובו פירוט כל המוצרים שבחבילה, מדבקה למשלוח חוזר עם הכתובת של אסוס. אזהרה – תמיד יש לשלם על החזרה לאסוס, לא מספיק לשים את המדבקה שהגיעה על החבילה.

ניתן להחזיר כל פריט ולקבל עליו החזר כספי, באמצעי התשלום ששילמת איתו את הקנייה. אסוס לא מחזירים עלות משלוח (אלא אם זאת בעיה שלהם-מוצר לא נכון/פגום) אם הזמנתם דרך פיפאל, יש לך אפשרות להחזיר את החבילה דרכם, ו-12 פעמים בשנה הם מזכים אותך על דמי המשלוח חזרה. יש לסמן ליד כל פריט את סיבת ההחזרה, הם מזכים גם אם אין פירוט לסיבת ההחזרה. https://www.paypal.com/il/webapps/mpp/refunded-returns?locale.x=he_IL ממלאים טופס, כמה עלה המשלוח חזרה אל אסוס, מוגבל לסכום משלוח של עד 120 שח. ותוך כמה ימים מקבלים את הכסף חזרה. צילום של שובר התשלום בדואר החלפת מידות רלוונטי רק לתושבי UK, אם טעית במידה יש להחזיר את הפריט ולהזמין מחדש

לסרב לחבילות בדואר

אם טעיתם במידה, בהזמנה, התחרטתם, כל עוד לא אספתם את החבלה מהדואר, החבילה תשלח אוטומטית בחזרה לאסוס ותקבלו את כספכם בחזרה. זה יקח מעט זמן, אך תקבלו את ההחזר הכספי. במידה ואבדה החבילה, אם הזמנתם דרך Paypal אין מה לדאוג, תקבלו את כספכם בחזרה בכל מקרה, אסוס מחזירים כסף לא משנה איך שילמתם ומדיניות ההחזרות שלהם מסודרת אך אני מקפידה להזמין דרך Paypal כי מהם בוודאות אקבל את הכסף גם במקרה בו לאסוס יהיו השגות, Paypal תמיד מוטה לטובת הלקוח.

מה לעשות כשחבילה אובדת בדרך?
- במידה והזמנתם דרך Paypal פנו ישירות לPaypal פתחו תלונה בpaypal כך- תקליקו על הקישור של Report a problem סמנו את Item despute ולחצו על המשך, מלאו את שאר הפרטים בהתאם לבעיה שצצה עם הפריטים. Paypal יפנו לאסוס, תקבלו מאסוס בקשה לחכות כחודש לקבלת החבילה ואם היא לא תגיע אתם מוזמנים לפנות אליהם בחזרה. במידה והחבילה לא הגיעה בתום הזמן המבוקש כיתבו לאסוס שוב שהחבילה לא הגיעה, ובמקביל גם כיתבו לpaypal שפניתם לאסוס ועדיין לא קיבלתם כספכם. בוודאות- לאחר זמן מה, תבקבלו החזר. Paypal נותן לך גב, תמיד הזמינו דרך Paypal. - אם הזמנתם בעזרת כרטיס אשראי פנו לשירות הלקוחות של Asos.
אתרי קאשבק
ניתן לקבל החזר כספי דרך אתרי קאשבק הרשמה חד פעמית לאתר- נרשמים לאתר וממלאים פרטי העברת כסף. לאחר מכן, בכל קניה כותבים ASOS בחיפוש שבאתר הקאשבק ונכנסים מתוך האתר לאסוס . כשנרשמים מקבלים מספר דולרים או הנחה על קניה ראשונה ,חד פעמי כהטבה. ואחר כך אחוז החזר קבוע בחזרה על כל קניה באסוס. כשמגיעים לסכום כסף מסויים הקבוע מראש (לכל קניה לוקח 3 חודשים להפוך לזמינה) אפשר למשוך את הכסף. למשל- https://www.extrabux.com
פשלות מצד אסוס
אם הם טעו במידה או שהפריט אינו במלאי או כל סיבה אחרת שאינה באשמת הלקוח, הם יזכו על הקניה ויחזירו לך את הסכום ששילמת פחות ההנחה ששילמת. פריט חסר הם שולחים שוב, ניתן לשקול לבקש את המחיר המלא של הפריט בחזרה דרך פייפאל. לעיתים אסוס בוחרים לפצל את ההזמנה מסיבותיהם שלהם, אם פריט חסר ניתן לבדוק עם שירות הלקוחות האם הוא בדרך.