המשקפיים של רשת אבגד, Prince ואושיות האינסטגרם

רשת אבגד ומותג המשקפיים  PRINCE חברו יחד לשת"פ שדרוג משקפי שמש.  

הם בחרו 4 אושיות אופנה וכל אחת מהן התבקשה לעצב ולשדרג מחדש, על פי פרשנותה האישית, דגם של משקפי שמש, המתאפיין כדגם פופלארי. בעזרת חומרי הגלם של רשת אבגד שודרגו ארבעה דגמים.

ולהלן התוצאה:


שירי ויצנר –

רציתי לשדרג ולהוסיף למשקפיים של פרינס משהו ממני, מבלי לבטל אותן לגמרי ולכן בחרתי להשאיר חלק מהמשגרת חשופה . הצבעוניות של העדשות והמסגרת לקחו אותי לצבעוניות מטאלית של זהב, ועם האהבה שלי לסגנונות רוק ופאנק , הניטים היו בחירה טבעית.

אינסטגרם


גינת יעקב

אני עוקבת אחרי בלוגריות אופנה מהעולם ותמיד יש להן משקפי שמש מגניבים שסוגרים את הלוק. בכל פעם שאני אומרת לעצמי שהפעם אני מעיזה עם משקפיים מיוחדים אני מגיעה לחנות ומשתפנת, אז החלטתי לשדרג זוג קיים! הדבקתי על המסגרת חרוזי כוכבים בכסוף, זהב ושחור, והפכתי תליון בצורת וי לאלמנט המרכזי. התוצאה בול לטעמי - נועזת ועדיין פרקטית לגמרי.

אינסטגרם

 


האחיות רעות ועמית זאנטקרן 

ההשראה שלי ושל עמית הייתה הסרט מקס הזועם. בסרט הפוסט אפוקליפטי רואים את הדמויות לובשות המון חלקי מתכת: כתרים, מחסומי פה ושלל אביזרים אחרים שאי אפשר לפספס. רצינו להפוך את המשקפיים שלנו לאביזר אומנותי, לתת להם חיים משלהם וסגנון לא רגיל. אתן יכולות לראות את משקפי השמש של פרינס שאותם אנחנו שדרגנו בעזרת שרשראות ברזל, תליונים בצורה של שוורים וצורות ברזל שונות (שפירקנו מרצועה אחת ארוכה).

אינסטגרם

 


אריאלה לויתן

המשקפיים הם בהשראת מסלולי תצוגות ההוט קוטור האחרונות. ברגע שתרכיבו אותם, תרגישו מיד כמו בסיפור אגדה מלא באבני סברובסקי. המשקפיים משובצים אבני סברובסקי ופרפרי זהב .

אינסטגרם

 

צילום: אורי בן עמי