משכית בשבוע האופנה

שבוע האופנה Gindi TLV Fashion Week 2017 שהתקיים במתחם קניון האופנה TLV Fashion Mall אירח את תצוגת האופנה של המותג משכית לאביב קיץ 2017


שרון טל חושפת  את קולקציית RESORT 2017 של משכית, זהו חלק ראשון מתוך טרילוגייה בהשראת המדבר הישראלי. גם בה טבוע חותמה הייחודי של משכית: איכות ללא פשרות, גימורים מוקפדים, רקמות בעבודת יד, הכל בדגש על חיבור מקומי ואותנטי לזמן ולמקום.

הקולקציה מספרת את סיפורם של שבילי המדבר הייחודיים. השבילים נחשפים בחולות המדבר ויוצרים צורות גיאומטריות ייחודיות כאשר אף שביל אינו דומה למקביליו.

הקולקציה מורכבת מביגוד ערב מרשים, שמלות קוקטייל אלגנטיות, לבוש קג'ואל ושני רימייקים לעיצובים אייקונים של משכית מלפני כ-60 שנה לראשונה. הקולקציה תיחשף בשבוע האופנה GINDI TEL AVIV יחד עם קולקציית שמלות הכלה החדשות.

בקולקציה המגוונת ניתן למצוא חידוש לשמלת הפסנתר האייקונית, שעל עיצובה עמלו בבית האופנה מספר חודשים על סריגה ידנית עד לתוצר הסופי המוקפד, מעיל המדבר האייקוני כולל בגרסה המחודשת סילואט וצעיף בצווארון. דגמים בולטים נוספים הם שמלת השבילים, שמלה באורך מקסי בעבודת יד מסרטי משי רכים ושכמייה רקומה חרוזי זהב בהשראת השיירות הצועדות במדבר.

 


בית האופנה "משכית" בחר בשתי פרזנטוריות פופלאריות. שביט ויזל ומאיה ורטהיימר להיות הפנים של בית האופנה. הן נבחרו עקב היותן נשים צעירות חזקות ורבות פעלים, המייצגות יותר מהכל את הקו החדש והצעיר, את האישה של ימינו, אך עדיין מתאימות לסגנון העל זמני של בית האופנה, את העומק ומלאכת המחשבת המושקעות בכל דגם ודגם. שביט ויזל היא מהדוגמניות הבכירותת בישראל, בעלת היסטוריה ענפה בארץ ובעולם, מבטאת את הישראלית היפה והחכמה בצורה המדוייקת ביותר. לצידה מאיה ורטהיימר, מכהנת כפרזנטורית  קולקציית הכלות של "משכית", שחקנית עולה אשר כבר בגיל 17 דגמנה למעצבת העל ורה וואנג.

ההשראה לקולקציה היא המדבר ושביליו, והיא הראשונה מתוך הטרילוגיה החדשה שתעסוק במדבר על רבדיו השונים. המדבר הוא מייצג את ישראל בצורה אקזוטית, הנופים הפתוחים, צבעי המדבר והריחות.

 


טל מספרת:

אני גאה מאוד במאיה ורטהיימר ובשביט ויזל שהצטרפו למשפחה והן מבחינתי הישראלי היפה על רבדיו השונים ומייצגות אותנו נהדר כנשים חזקות ויפות מבחוץ ומבפנים

טווח מחירים:

מכנסיים: 1,450 -5,500 ש"ח

חולצות:  950-2,650 ש"ח

מעילים: 2,150-5,850 ש"ח

שמלות: 2850-25,000 ש״ח

צילום: אבי ולדמן
צפו בסרטון מהתצוגה

הסרטון נלקח מהערוץ Youtube של ה Gindi TLV Fashion Week 2017, קישור לערוץ