מעוז דהאן בשבוע האופנה

שבוע האופנה Gindi TLV Fashion Week 2017 שהתקיים במתחם קניון האופנה TLV Fashion Mall אירח את תצוגת האופנה של המעצב מעוז דהאן לאביב קיץ 2017


מעוז דהאן, 37 הינו מעצב אופנה, בוגר המחלקה לעיצוב אופנה באסכולה מימד, נשוי ואבא לשניים גר ויוצר בתל אביב.

את המותג נובוריש דוג הקים דהאן כבר בשנת 2008 ומאז הוא בנה לעצמו שם כמותג גברים מוביל שמייצר אופנה מפתיעה,  מודרנית בעלת קריצה אינטליגנטית ויצירתית ומאחורי המותג קהילה המכורה לעיצובים הייחודיים. דהאן פועל בליווי צוות הסטודיו שלו בתל אביב והמותג מעוצב ומיוצר כולו בישראל. למותג חנות ברחוב דיזנגוף 310 בתל אביב ובימים אלה הוא מתחיללעבוד על הפריצה לשוק הבינלאומי. בנוסף לפעילות המותג משמש דהאן כיועץ מקצועי למעצבים בתעשיה המקומית ואף מסייע להם עם קווי הייצור של הקולקציות.

דהאן מציג שתי קולקציות בשנה כאשר בכל קולקציה יש אלמנט מרכזי המייחד אותה ומוביל את הקו העיצובי שלה. דהאן ידוע בהדגשתו את החריג והשונה ובמתיחת הגבולות בין המגדרים, והוא שואב השראה מעולמות הדת, הלאום והמגדר . הוא מקפיד על חייטות ברמה גבוהה וירידה לפרטים הקטנים ביותר בבגד.

 

מימין ברק מנהל המותג, מוטי רייף ומעוז דהאן, לחצו על התמונה כדי להגדיל


זוהי הופעתו השלישית בשבוע האופנה, לאחר שבתחילת 2016 הוזמן דהאן על ידי שגריר ישראל בסרביה לקחת חלק בשבוע האופנה המקומי בבלגרד בה הציג את קולקציית החורף שלו, כעת הוא חוזר אלינו הביתה, לשבוע האופנה המקומי שלנו, מנוסה ועדכני.

Black Resort Functional, קולקציית הקיץ לשנת 2017 של המעצב מעוז דהאן למותג נובוריש דוג ממשיכה את הקו הייחודי של המותג נובוריש דוג שמייצר חדשנות, שובר מוסכמות וחוצה מגדרים וזהויות ששואף לייצר אופנה מעצימה שחוגגת גיוון.

הקולקציה מציגה קו קייצי השונה ממה שאנו מצפים למצוא בקולקציות קייציות וצבעוניות, הקולקציה החדשה מבוססת ברובה על גוונים של שחור ומורכבת ממגוון רחב של בדים כגון כותנה, רשת, דמויי עור, משי ויסקוזה ופוליאסטר ומכוונת לפונקציונליות חדשנית המשלבת אקססוריז ככפתורים, רוכסנים ותיקתקים. הקולקציה החדשה של המותג, שכוללת בתוכה פריטי נשים  לראשונה מאז הקמת המותג שידוע כמותג גברים יצירתי ופורץ גבולות.

 


הצורך שזיהה דהאן ואליו הוא מכוון הוא הצורך בחסכון, לקנות יותר באותו הסכום. גל המודעות החברתית הסובב אותנו בשנים האחרונות פורח. עיצוב הקולקציה נשענה על הרצון של דהאן לשנות את תרבות הצריכה המקובלת ולייצר קולקציה חסכונית יותר המייצרת חשיבה ירוקה ואקולוגית ומשנה את הרגלי הקנייה המקובלים תוך כדי שמירה על זהות המותג וההצהרה האופנתית של הקולקציה.

קולקציה תציג מספר דגמי בסיס המאפשרת שילוב אינספור אפשרויות פריטים מתוך חומרים, צבעים וגזרות שונות המאפשרות ללקוח/ה גיוון עשיר של אופציות. הקולקציה מעניקה קו חדש החוצה גבולות מגדריים- יוניסקס, משנה את דפוסי והרגלי הקנייה המקובלים,  ומעשיר במגוון כמעט אינסופי של אפשרויות.

המעצב ידוע בזיהוי תהליכים חברתיים ומגמות והבחין בפופולאריות העצומה של מובילי דעה הסוג החדש, צעירים מובילים המככבים ברשתות החברתיות והפכו מכבר  לכוכבי רשת בולטים ולכן בחר לבחור להציג את הדגמים עליהם. 

 

לחצו על התמונה כדי להגדיל

לחצו על התמונה כדי להגדיל

לחצו על התמונה כדי להגדיל


שיתופי פעולה למטרת התצוגה

כל הדוגמנים והדוגמניות בתצוגה נעלו דגמי אופנה וספורט של Reebok. משה סיני, מנכל Reebok Israel : אנחנו גאים ושמחים על שיתוף הפעולה עם מעוז דהאן והמותג נובוריש דוג, עם קולקציה המציגה פאן אקולוגי ואופנתי החוצה מגדרים ומתחברת לערכים של Reebok

השנה נוצר חיבור עם מותג המשקפיים הפופולארי Private Vintage Collection הדואג להציג תמיד את הקולקציות שמקדימות את הטרנדים בעולם. המותג פועל על פי 3 ערכים מרכזיים: ייחודיות, סטייל ונצחיות המשתלבים נהדר החזון של נובוריש דוג ובכך יוצרים חיבור טבעי ונכון.


בכדי להציג את פריטי הקולקציה המתאימים לנשים נבחרו מספר כוכבות רשת, ביניהם ניתן למצוא את שני חזן, מלכת היופי לשעבר ודוגמנית ישראלית מהבולטות בארץ, לצד גל גברעם, כוכבת רשת צעירה ומבטיחה שעל אף גילה הצעיר זכתה לשיתופי פעולה עם חברות על לדוגמת קלווין קליין, חברת האיפור MAC העולמית ועוד. היום לראשונה  נבחרה להוביל את תצוגת האופנה של מעוז  דהאן בשבוע האופנה גינדי 2017 תל אביב.  אליהם צטרפו 40 דוגמנים ודוגמניות שהציגו את הקולקציה.

לתצוגת האופנה Private Vintage Collection עוצבו במיוחד שלושה דגמים  מיוחדים בעבודת יד המציגים חותם אופנתי ואינדיבידואלי. כל דגם זכה לעיצוב ייחודי מעוטר ברוכסנים ושילובי רצועות עור לפי המוטיב החוזר בקולקציה של דהאן.

 צילום תמונות: אמיר  יעקובי


דגמי הקולקציה על המסלולצפו בסרטון מהתצוגה

הסרטון נלקח מהערוץ Youtube של ה Gindi TLV Fashion Week 2017, קישור לערוץ