מאליס

ב Maelys יודעים מה הם עושים. שיווקית ומקצועית(בתחום הקוסמטיקה) ההתחלה הייתה עם הפעילות הגאונית בפייסבוק, כאשר סלברטיות ארצנו העלו תמונות עם מסכות הבד. הפעילות בה מוגרלת חופשה בצרפת למי שמעלה תמונה שלו/ה עם המסכה לרשתות חברתיות, לא פחות מגאונית!

לפני מספר חודשים הם העלו פרסומות גאונית בה הסופרמודלס הישראליות(רוסלנה, בר פאלי, שירז טל ודורון מטלון נתנו סטירות אחת לשניה. היו תגובות שליליות רבות- אבל כולם דיברו על מאליס. 

היו שאהבו את הפרסומת הפרבוקטיבית והיו שהזדעזעו,  מה שבטוח הוא שהיא יצרה שיח פורה סביב מוצר אנונימי. בעיני- גאוני. 

מאליס פונה לאישה המודרנית, העסוקה, שדואגת לכולם, למשפחה, לקריירה ואינה משאירה זמן לעצמה. היא מפצירה בה להתרענן בעזרת המסכה מבלי לפגוע בשגרת יומה.


 

מסכת הבד של Maelys ספוגה בכמות גדולה של סרום ושימוש בה מאפשר הזנה מקסימלית של העור, לאורך זמן. קל להתשמש במסכה והיא מתאימה לכל סוגי העור. בין רכיבי המסכה שולבו אלמנטים מהביו-כימייה ומינרליים מיוחדים המכילים סגולות אנטי אייג'ינג התומכים בהתחדשות וחיזוק תאי העור. המסכה מבוססת על מי מעיינות עין גדי .

המרכיבים שציינתי פועלים בסינרגיה ומעניקים לעור הפנים לחות מרבית, מראה מלא ברק וצעיר המשלב הגנה לאורך זמן. המסכה מומלצת לשימוש לפני אירועים מיוחדים כאשר רוצים לתת לעור במהירות זריקת ריענון, חידוש ומראה זוהר, למשל לפני יציאה לדייט, אירוע חשוב, ראיון עבודה או בילוי. בזכות העובדה שהמסכה מגיעה באריזה חד פעמית - היא אף אידיאלית לשימוש בנסיעות.

הפורמולה נרקחה על ידי חברת מג'יריקוסמטיקס בעלת ניסיון של עשרות שנים בייצור מוצרי קוסמטיקה. המסכות מיוצרות בישראל תחת שמירה על סטנדרט הייצור הגבוה ביותר. הסרום הספוג במסכה נאטם בשקיות חד פעמיות ואינו מתערבב עם האוויר וכך איכות הרכיבים נשמרת.

ליחצו על התמונות כדי לראותן בגדול


חבילה מפנקת שתמתיק את יומך

ברכה והסבר על מאליס

הסבר על אתגר מאליס ופאריז

חושבים על כל הפרטים - מראה ומספריים

חושבים על כל הפרטים - מראה ומספריים