קרן וולף בשבוע האופנה

שבוע האופנה Gindi TLV Fashion Week 2017 שהתקיים במתחם קניון האופנה TLV Fashion Mall אירח את מיצג האופנה המסקרן של המעצבת קרן וולף לאביב קיץ 2017 - "פה גדול – החיים והמוות ביד הלשון". משפט המבטא את היכולת שלנו להשפיע, לברוא ולהרוס, הכוח שיש למילים בעידן הנוכחי.


התצוגה המפתיעה ביותר בשבוע האופנה שייכת לקרן וולף, המעצבת עשתה בחירה אמיצה. על המסלול קשה מאד לתת לתכשיטים את המקום המגיע להם. ווולף הצליחה להפוך את תכשיטיה למוקד תשומת הלב בדרך מקורית. 

הקונספט מאחורי התצוגה - שפתיים מסמלות מצד אחד כח ויכולת ביטוי ומצד שני נשיות ומיניות, שאף הן כח נשי, שכן אישה בטוחה מרגישה שלמה ומחוברת למיניות שלה. קרן וולף בחרה לבטא בעזרת השפתיים מסרים של העצמה נשית -  כוח ועוצמה לצד בתוליות.

הקולקציה מושפעת מעולם של נשים חזקות וכוחניות לצד נשים בתוליות. ניתן למצוא בה פריטים ייחודים שנעשו בעבודת יד כמו למשל מחוך זהב עם נגיעות תקופתיות, עיטור כתפיים מעוטר באבנים ופריטים מעוצבים בדוגמת פרחים מטפסים עם קוצים דוקרניים.

 לראשונה במסגרת שבוע האופנה קרן וולף הכניסה את מוטיבים מעולם הבית בכדי להבליט את עולם האופנה. שבוע האופנה כלל שיתופי פעולה מסקרנים, וזהו אחד מהבולטים שבהם. שיתוף פעולה מסוג חדש בין קרן וולף לבין המותג הבינלאומי Villeroy& Boch  המיוצג בישראל על ידי נגב קרמיקה. בתצוגה המפתיעה הדוגמניות שכבו בתוך אמבטיות Free Standing  מלאות במי חלב. האמבטיות מסמלות מקום אישי אינטימי ופגיע, החלב מסמל תום, ניקיון וראשוניות. 

 


הדוגמניות שידרו רומנטיות ובתוליות של ליל כלולות עם תוספות שיער ארוכות במראה של שיער בתולי וגולמי שמעולם לא סופר, ושמלות לבנות מבד נשפך גולמי לבן.

קרן וולף בחרה בחרה להציג את הקונספט והאמירה שלה דרך מיצג אומנותי בשילוב אלמנט האמבטיות המעוצבות בעלות הקו הנקי ההולם את הקולקציה שלה, אשר מעבירות חוויה ויזואלית על המקום האישי והאינטימי של האישה.

זו ללא ספק אחת התצוגות המפתיעות ביותר שנראו בשבוע האופנה, והדוגמניות לא צעדו על המסלול (לא היה כל מסלול בנמצא). אולם התצוגה הוסב לחדר מלא באמבטיות.  חלקן שכבו באמבטיות מלאות חלב, וחלקן ישבו על שפת האמבט, קפואות למראה - כמו בובות חרסינה. זו הייתה תצוגה אמיצה, שכן הייתה קונטציה למראה קפוא של גופות, אבל ללא ספק תצוגה זו תזכר גם בשנים הבאות. וכמו לאחר כל תצוגה מוצלחת, תעמיד את וולף בשנים הבאות בלחץ להמשיך ולהפתיע. 

התכשיטים בקולקציה כללו טבעות, שרשראות, צמידים וקישוטי שיער, עשויים בציפוי זהב, וכסף, פריטי עור ושילוב של זרקונים, אבני חן ויהלומים. על פה הדוגמניות הונח תכשיט פה מסקרן, שמדגיש את מוטיב השפתיים שמאחורי התצוגה ומעורר מחשבה האם כוונתו הייתה לסתימת פיות או רצון להגביל את המלל היוצא מהפה.  על הסטיילינג והארט בתצוגה אחראי אחד הסטייליסטים המובילים בתחום, שלו לבן.  טווח מחירים כללי: 290-3,900 ₪. יצירת קשר שבזי 1 וה' באייר 18, תל אביב, 03-5161222

צילום אבי ולדמן


בתמימות ותום טובלת באמבטיית חלב ענודה תכשיטים יפהפיים