אתר idgu

חברת המסחר המקוון LtdIidgu משיקה פלטפורמה אינטרנטית מתקדמת, המספקת פתרון אטרקטיבי לקניות מאתרים שונים בארה"ב ואירופה,  הפלטפורמה מציגה מראש את המחיר הסופי בשקלים כולל עלויות המשלוח עד בית הלקוח(עלות המוצר, דמי טיפול, שילוח , ומיסים במידה ויש) וקבלת המוצר עם שליח עד הבית. 


שירות ייחודי זה, נקרא "קונים עבורך"-  באמצעות מספר פעולות פשוטות של הגולש באתר, הוא רוכש מוצר מארה"ב/ אירופה,ללא הפתעות מיותרות במחיר.

 


הלקוח בוחר מוצר/ים מאתר/ים שונים, מדביק את הלינק של המוצר ב"טופס הצעת מחיר", שולח את הטופס ומקבל הצעת מחיר סופית. ניתן להזמין מספר מוצרים בהזמנה אחת, לאחד חבילות. 
יתרונות:

  • עלויות ידועות מראש ללקוח, אין הפתעות בדרך .
  •  קניה מאתרים שאינם מכבדים כרטיס אשראי/PayPal ישראלי.
  • הזמנה מאתרים שאינם שולחים מוצרים לארץ.
  • רכישת מוצר בתשלומים- עד 12 תשלומים .
  • משלוח עם שליח עד בית הלקוח, בין  7-10 ימים

 


שירותים נוספים שמספק האתר:
שרות כתובות בארה"ב ובאירופה –
Idgu.co.il מספקת כתובת ייחודית ללקוח,דרך מרכזים לוגיסטיים של החברה הממוקמים בניו יורק ובלונדון.

"קונים עבורך באמזון "– התממשקות דרך API למוצרים ב"אמזון" וקבלת מחיר סופי שקלי כולל הכל עד הבית.

 


 

  •  חנות מקוונת -
    החנות מאגדת אלפי מוצרים ממגוון קטגוריות ובמחיר סופי. הקטגוריות באתר: אופנה, חשמל ואלקטרוניקה, טיפוח פארם וקוסמטיקה, ויטמינים ותוספי מזון, ספורט ומחנאות, בית וגן, ילדים ופנאי. לחברה יש קשר הדוק ואישי עם מספר רב של ספקים ומפיצים בין לאומיים,המאפשר לה להעניק ללקוחותיה מוצרים במחירים אטרקטיביים במיוחד.

 


על החברה-
Idgu, הנה חברה בבעלות פרטית שהוקמה על ידי קבוצת אנשי עסקים המתמחים בסחר בינלאומי למעלה מ-20 שנה. רונן אברהמי, מנהל את הפעילות הישראלית של idgu, הוא מחזיק בנסיון של למעלה מ-15 שנים במסחר אלקטרוני, ולמילא מילא שורה של תפקידים בכירים בתחום הסחר האלקטרוני בישראל.
שותפה נוספת לחברה, הינה חברת השילוח הבינלאומית "גלובפלייט",המתמחה במתן פתרונות שילוח על שלל מאפייניו החל מהקבלה ממחסנים לוגיסטיים בארה"ב ואירופה דרך שילוח אווירי וכלה בשחרור מהמכס ואספקה ישירה עד בית לקוח.

רונן אברהמי, מנהל פעילות idgu בישראל:

 עם ניסיון מצטבר של למעלה מ-20 שנה בסחר בינלאומי בסחורות ואיתור מקורות לסחורות ממותגות בשלל קטגוריות , יש לנו יכולת מוכחת להציע ללקוחות מגוון אדיר של מוצרים/קטגוריות במחירים סופר אטרקטיביים. חשוב לציין שהחוזקה שלנו הינה בקניה ומכירה של מוצרים ממותגים (לא מוצרי עלי אקספרס בשווי קניה ממוצע של דולרים בודדים...).

שוק הייבוא האישי לישראל מוערך בלמעלה מ-8 מיליארד שקל בשנה. צפי המכירות לשנת 2016 הוא כ-10 מיליארד ₪. כ-80% מהצרכנים הישראלים ברשת, קנו מאתרים בחו"ל. לפי "פיי פאל", ישראל ממוקמת במקום שני באירופה בקניות ברשת. כ-40% מכלל הרכישות קשורות לתחום האופנה.

למה הישראלים מזמינים מחו"ל?

  •  חיסכון בכסף.
  • רכישת מוצרים שאינם קיימים בארץ.