פרד לוטייר, המאפר של איב סן לורן מגיע לארץ

המאפר הבינלאומי של המותג איב סן לורן, פרד לטייר, מגיע לישראל. לטייר נחשב אגדה בתעשיית האיפור, כבר 23 שנה הוא יוצר את מראות האיפור של איב סן, מאפרים רבים ברחבי העולם והקהילה המקצועית ברחבי העולם עוקבת אחר מעשיו. הוא איפר סלבס רבים כמו: קארה דלווין, אווה הרציגובה, קים קטראל (סמנתה, סקס והעיר הגדולה), פרידה פינטו, להקת סיזרסיסטרס , פטרישיה ארקט ועוד.

פרד לוטייר, שיתף פעולה עם מאפרים מובילים נוספים כגון פאט מקגראת', לינדה קנטלו, איפר עבור מעצבי אופנה מובילים כגון: ג'ורג'יו ארמאני, פיטר פיליפס ולוידסי מונדס. לטייר איפר במסגרת אירועים נחשבים רבים כגון שבוע האופנה בפריז, לונדון, מילאנו, טוקיו וכן השתתף בשערים, הפקות וכתבות אופנה במגזינים הבינלאומיים כמו: מארי קלייר, קוסמופוליטן, טייליסט בריטניה, גלאמור, ווג ועוד.

 


פרד יגיע לישראל ל-3 ימים בלבד, החל מה-20/3 ויוביל פעילות ענפה שיערוך המותג בישראל: החלק הראשון של הביקור יתקיים 21/03 באירוע השקה חגיגי במסגרתו יציג פרד את הטרנדים, המגמות והצבעים החדשים בעולם האיפור. האירוע יערך בפני מאפרים מובילים בישראל, מובילי דעת קהל ואושיות אופנה. האירוע יכלול הדגמה מקצועית של האורח על גבי דוגמניות שיוקרנו על גבי מסך ענק בפני הקהל.

החלק השני של הביקור יתקיים ב– 22/3 וב 20/3 שיכלול פעילות במתחםהשפתייםLIPSHOWROOM. המתחם יוקם בקניון עופר הגדול בפתח תקווה ובקניון עופר גרנד קניון באר שבע. המתחם יהיה פתוח לקהל הרחב, שיהנומהתנסות אישית וחשיפה למוצרי המותג.

איב סן לורן, מותג המעצבים הבינלאומי מעניק לנשים את כוח הפיתוי, החופש, ללא פשרות ומזמין את הנשים לשבור את החוקים. איב סן לורן מותג חתרני, פריזאי, נחשק ויוקרתי עם רוח צעירה והרפתקנית.