מותג Flamingo בשבוע האופנה

שבוע האופנה Gindi TLV Fashion Week 2017 שהתקיים במתחם קניון האופנה TLV Fashion Mall אירח את תצוגת האופנה של 'פלמינגו', מותג אופנת הילדים הבועט מציג קולקציית Runway לאביב קיץ 2017 בשיתוף עם נעלי בלנסטון, זו פעם ראשונה שמותג ילדים עולה על מסלול התצוגה בשבוע האופנה.

 


על המסלול תוצג קולקציית הקיץ הצפויה שלרכוש הצלחה בחנויות לצד קולקציית "מסלול" שעוצבה במיוחד בהשראת פסטיבל "ברנינג מן", המתקשרת את המפגש בין מציאות ודמיון.

הקולקציה מעוצבת בהשראת פסטיבל ה'Burning Man' שמקורו בארה"ב, בו לוקחים חלק מדי שנה עשרות אלפי משתתפים מרחבי העולם מוקמת עיר זמנית הנקראת "עיר הסלע השחור ובאי הפסטיבל מקימים ומתפעלים את העיר בעצמם

גדולת הקולקציה היא שילוב בין פריטים המאפשרים יצירת המון מראות שונים, והיא מלאה בשילובים מפתיעים ומרגשים: רוקנרול עם נגיעות פסיכודליות, מדבריות לצד עירוניות, מודרניות מול ויקטוריאניות ומעל לכל - מוטיב המפגש בין מציאות ודמיון. 

גם פלמינגו מודעת לכוח של האינסטה ומצאה את דוגמניה הצעירים דרך הרשתות החברתיות, בידיעה שהם יביאו למקסימום חשיפה ברשת. כך דיגמנו את הקולקציה כ-60 ילדים שונים בגילאי 5-8, הם גנבו את ההצגה כאשר פיזזו על הבמה בנעלי בלנסטון, אשר לכבוד התצוגה, עברו עיצוב מותאם לערב החגיגי.

 

הקליקו על התמונה בכדי להגדיל


הקליקו על התמונה בכדי להגדיל

הקליקו על התמונה בכדי להגדיל

הקליקו על התמונה בכדי להגדיל


פלמינגו:

משפחת  מייזלר, הקימה את פלמיגו' בשנת 2013 כמותג אופנה לילדים בעל אופי שונה, פורץ, מסובב ראשים, ובולט לעין. אופנת ילדים אורבנית וצבעונית, נוטפת סטייל אך לא מתאמצת, המעניקה חופש מוחלט בבחירה ושילוב הפריטים. בשלוש שנים מאז קום המותג הוא רכש הצלחה עצומה וכבר משווק ביותר מ-60 בוטיקים מובילים ברחבי הארץ ובדיוטי פרי בשדה התעופה בן גוריון.

בלנסטון:

המגף האוסטרלי המקורי מ- 1870 כבר מזמן הפך לפריט חובה במלתחה הישראלית לנשים, גברים וילדים. המותג האיכותי והמוקפד מציע קולקציה צעירה ובועטת, המשלבת אופנה ואורבניות כובשת.

צילום: אבי ולדמן

הקליקו על התמונה בכדי להגדיל


והילדים גונבים את ההצגה