גדי אלימלך ופררו רושה יצרו שיתוף פעולה – שמלה מוזהבת

אתמול הוזמנתי לאירוע השקה החוגג שיתוף פעולה מתוק במיוחד. פררו, יצרנית השוקולד- פרלין הטעים בעולם(לדעתי כן?) פררו רושה, טבלה רגליה לראשונה בזירת האופנה המקומית. לקראת אירועי  "שבוע האופנה גינדי תל אביב" המתקרב אלינו, הושק באירוע חגיגי שיתוף הפעולה בין המותג פררו רושה לבין מעצב האופנה גדי אלימלך. התצוגה הזו מסומנת כאחת התצוגות המבטיחות והמדוברות ביותר.

ההשקה נערכה במסיבת קוקטייל חגיגית שהתקיימה ביום שלישי, ה- 28.2 במסעדת "אריא" בתל אביב, חשף אלימלך את שמלת הערב שעיצב בהשראת הפרלין האהוב על כולנו "פררו רושה".

השמלה זהובה ומרהיבה, העיצוב עדין אלגנטי וכה זוהר. הדוגמנית אופרה בלוק הכולל הרבה הברקות ואיפור עיניים מעושן רך. כל פרט היה מוקפד, בשמלה ובמראה של הדוגמנית שנבחרה, בעלת מראה עדין ואלגנטי ממש כמו השמלה עצמה.

המקום קושט עם מאות בלונים בצבע זהב, צבעי הפרלין/השמלה. מהתרשמותי היה נראה שהערב חולק לשניים(באופן מקרי לטעמי אך לא בדקתי את הנושא), מ19:00 עד 20:40 פקדה את המקום הקהילה המקצועית, סלבס, בעלי מקצוע בתחום האופנה והביוטי, ששוחחו על העיצוב האלגנטי ונהנו ממינגלינג שמח. החיוכים שפעו מסביב.

נראה שכל סלבס חברים, הרגיש כאילו כולם מכירים איש את רעהו, כמו מסיבת כיתה שכזו.

באזור תשע הגיעו המוני דוגמנים דוגמניות ושאלתי עצמי האם יש דרס קוד שונה להשקות שונות. כולן היו לבושות בבגדי ערב, איפור מקצועי מוקפד וריסים. הגברים לבשו מיטב מחלצותיהם. דרס קוד - Dress to kill.

צילום: רפי דלויה

 

 


המקום עוצב בצבעי הפרלין המפורסם פררו רושה


הגיעו להרים כוסית לכבוד ההשקה

שירלי בוגנים

גל אמיתי

מוטי רייף וסתיו סטרשקו


סתיו סטרשקו ולי לוי

דניאלה אלטר הIt Girl

שני זיגרון


רון אלוף

רונית יודקביץ

קסניה טרנטול


מיכל שפירא

וגם סופי טייב הגיעה לברך

לוסי דוביצ'יק


שירה קורן גוטמן

אלכסה דול

מיטל דה רזון ומונדה