דרור קונטנטו בשבוע האופנה

שבוע האופנה Gindi TLV Fashion Week 2017 שהתקיים במתחם קניון האופנה TLV Fashion Mall אירח את תצוגת האופנה של המעצב דרור קונטנטו לאביב קיץ 2017


דרור קונטנטו בן ה- 30 מתגורר בנווה צדק והינו אוטודידקט. מסעו לעולם העיצוב והאופנה החל עוד  בהיותו נער חרדי בישיבה.

סך הכל בגיל 25 כאשר בידיו חזון עיצובי, ראייה אופנתית חדה והבנה מעמיקה של הגוף הנשי פתח את בית האופנה שלו, אז בדירת סטודיו קטנה והיום במבנה עתיק בן 130 שנה ששימש בעבר כבית כנסת בלב שכונת נווה צדק שבתל אביב.

 

צילום: דביר כחלון


המעצב דרור קונטנטו  העלה על המסלול במסגרת שבוע האופנה גינדי תל אביב כ- 21 דגמים מרהיבים, וניכר שהוא אכן מכיר את גוף האישה ויודע כיצד להחמיא לתווי הגוף הנשי. הדגמים משדרים יוקרה, משולבות באבנים נוצצות, הן אצילות, וחלק מהשמלות מגיעות עם בד המשתפל מאחורי הדוגמנית. הבנות פסעו על הבמה עם גב זקוף כנשים המודעות לזה שמעבר לזה שהן נשים יפות, הן מתהלכות בשמלות הגורמות להן להיראות כאלילות.

לטעמי השמלות שלו לא רק אומרות היי מסמר הערב, אלא גם- הרגישי שאת מסמר הערב.  הינומה ובדים נשפכים שהופכים את דגמיו לבלתי נשכחים. קונטנו מספר לנו שההשראה לקולקציה מגיעה מתוך החיבור בין העולם המערבי בו אנו חיים לבין אלמנטים אותנטיים . פריטי הקולקציה משלבים בדים ורקמות אתניות ייחודיות לבין אופנה טרנדית.

הוא מספר על תהליך העבודה שהעבודה על כל דגם בקולקציה מתחילה קודם כל מהבד: חיפוש ואיתור של בדים ייחודים, עיבודים וצביעת בדים ושיבוצים בעבודת יד קפדנית אשר מאפשרים תוצאה של  One Piece מיוחד במינו .

צילום: אבי ולדמן

צפו בסרטון התצוגה של דרור קונטנטו ואריאל טולדנו

הסרטון נלקח מהערוץ Youtube של ה Gindi TLV Fashion Week 2017, קישור לערוץ