אווה על קנרש ומאי חזן ל Clothe לשבוע האופנה

שבוע האופנה Gindi TLV Fashion Week 2017 שהתקיים במתחם קניון האופנה TLV Fashion Mall אירח את תצוגת האופנה של המעצבות אווה על קנרש ומאי חזן לClothe לאביב קיץ 2017 בשיתוף עם אלן לוקש וFortay.


לאחר שנים רבות בהן אווה אל קנרש ומאי חזן עובדות בתחום האופנה הן החליטו להקים ביחד מותג "קלוטה"
קלוטה הינו מותג מצליח של ready to wear  לנשים.

אווה אל קרנש נולדה בישראל אך בילתה תקופות ארוכות בלונדון. היא למדה את רזי המקצוע מסבתא בלונדון, הסבתא הייתה בעלת בית אופנה לבגדי עור בלונדון, ואווה כילדה הייתה יושבת לידה, מסתכלת ובוחנת במשך שעות על גבי שעות ובהיותה אוטודידקטית באופיה התפתחה לבד. 
עם השנים התשוקה לאופנה ולעיצוב גברה והיא המשיכה להתפתח בתחום.


אוה בעלת עיסוקים רבים היא גם זמרת ג'אז מוכשרת ומאוד מחוברת לעולם המוסיקה והיא שואבת משם השראה לעיצוב הבגדים. בתחילת דרכה לאחר שחיפשה לעצמה שמלת כלה הקימה אוה ביחד עם אמה לורה מהכסף של החתונה סטודיו לשמלות כלות והן עיצבו עשרות דגמים מרהיבים. לאחר מכן הן הקימו יחד את המותג “Clothe”, וכעת לורה פרשה כנפיים לדרך חדשה ולתחום שתמיד אהבה והקימה סטודיו בו היא מציכה את ציוריה.

מאי חזן ילידת ישראל, התמחתה בשנקר בתחום העיצוב המסחרי. היא עבדה בתחום בתור מעצבת חלונות ראווה ופנים חנות, ולאחר מכן השתלבה בתחום כמנהלת מותג מסחרי. כעבור מס' שנים שבהם למדה הכול אודות תחום המסחר היא הרגישה שהיא בשלה לכבוש את עולם האופנה. אווה ומאי חיות ונושמות את התחום, מעשירות ומשלימות אחת את השנייה ויוצרות בגדים עם עוצמה נשית. אווה ומאי אוהבות נשים חזקות ומעצבות עבורן בגדים עוצמתיים ובעלי שיק. כל בגד הוא בעל אמירה אישית ובעל נוכחות ויחד עם זאת שומר על פונקציונאליות ונוחות.


ההשראה לקולקציית ה-RUN-WAY של השתיים בשבוע האופנה גינדי TLV, מושפעת מהיחס הפרדוקסלי בין החיים למוות, אור וחושך, מלנכוליה ויופי של הנערה הערפדית.

הקולקציה מעוצבת בסגנון הגותי ויקטוריאני – ומביאה קונטרסט בין רכות לקשיחות, חוזק ועדינות.  הקולקציה משלבת אלמנטים רומנטיים לצד האימה, רוך לצד הדרמה. היא מיוצרת מבדים מאוד יוקרתיים אשר מחזקים את הקונטרסט בין הרך והקשה.

הבדים הבולטים בקולקציה הם משי ושיפון קלילים ורכים, עדינים ושקופים. יחד איתם משתלבים בדי הקטיפה והדמוי עור אשר יוצרים את הקונטרסט המדובר בין רך לקשוח.
בנוסף, אמה של אווה  עיטרה על חלק מן הדגמים ציורים במכחול וצבע אשר מבליטים את עניין הדרמה שבבגד.

השחור הוא הצבע השולט אשר יחד עם משחקי השקיפויות והגזרות הנשפכות ייצרו את קולקציית ה-RUN-WAY שלי- DARK VAMPIRE GLMOUR

 


אווה על קרנש:

שחור בעיני הוא שילוב של כל הצבעים גם יחד, הוא בעצם סמל של הלא נודע. הוא משלב מסתורין וסודיות, כוח ואופל, מיניות ופיתוי.
אני לא יודעת מתי זה התחיל אצלי, כנראה נולדתי עם זה כי תמיד היה לי חיבור לצבע השחור. שחור הוא הצבע העיקרי שלי במלתחה ומאז ומתמיד אני מסתובבת עם איילנר שחור ודרמטי בעיניים.

שחור בעיני הוא צבע שיוצר מראה דרמטי ומסתורי, מראה קצת אפל ומלנכולי. יש בו משהו קצת גותי ומסקרן ומשום מה הצבע תמיד נתן לי קונוטציה לאיזה דמות ערפדית מסתורית היוצרת מתח בין סטייל אפל לבהירות מתקתקה.

נעלים: שני בר

צילום: אבי ולדמן. צפו בסרטון התצוגה

הסרטון נלקח מהערוץ Youtube של ה Gindi TLV Fashion Week 2017, קישור לערוץ