חנה מרילוס בשבוע האופנה 2017

שבוע האופנה Gindi TLV Fashion Week 2017 שהתקיים במתחם קניון האופנה TLV Fashion Mall אירח את תצוגת האופנה של המעצבת חנה מרילוס לאביב קיץ 2017


חנה מרילוס, בת 28, ילידת בלגיה עלתה לישראל בגיל 12. לעיתים החיים מנווטים אותנו למקום הנכון בעבורנו וכך קרה למרילוס. חברה פנתה אליה וביקשה את עזרתה בעיצוב שמלה לחתונה, בעקבות ההתעסקות בעיצוב השמלה הבינה מרילוס שנושא שמלות הכלה במגזר החרדי מושך עניין רב בקרב הקהילה וקיים ביקוש לשמלות מותאמות לצרכים המיוחדים של נשות הקהילה. מנקודה זו הדרך הייתה קצרה עד לרגע בו הגיעו הפניות מהלקוחות הפרטיים. חנה החלה דרכה כמעצבת בירושלים התמקמה לאחרונה בסטודיו חדש בבני ברק וממנו היא מעצבת ומלבישה את מיטב המשפחות המכובדות במגזר החרדי וכיום היא כבר מושכת אליה לקוחות רבים מרחבי העולם המגיעים מכל מיני רקעים ומבקשים לעצמם שמלות צנועות.

בקבלת הפנים ניתן היה לראות כמה שהקהילה תומכת בחנה. הגיעו נשים רבות לבושות בטוב טעם וצניעות, מאופרות בקפידה, אסתטיות ביותר. הן לבשו שמלות מתחרה בצבעים פסטליים, ורוד, כתום. חצאיות ארוכות מתנפנפות ועקבים. מרילוס מקיפה עצמה בנשים מאד מרשימות. הייתה שם גם בתיה שיף המוכרת לי מקבוצת האיפור הפופולארית מכורי איפור אנונימיים עוד מלפני ימי אמזונס והיא יפה עוד יותר במציאות מאשר בתמונות, עדינה וחייכנית.   

צילום: טל עבודי


צבעוניות אלגנטית בקבלת פנים

צילום: Beauty Life

צילום: Beauty Life

צילום: Beauty Life

צילום: Beauty Life


לראשונה הציגה חנה מרילוס במסגרת שבוע האופנה גינדי תל אביב את קולקציית סתיו חורף 17/18. הקולקציה הנושאת את השם Goddess of the Woodlands - והיא מורכבת מדגמים שונים שקיבלו אינטרפטציות שונות למוטיב עולם הפיות.

בקולקציה 25 דגמים המשלבים משחק בין עולם הפנטזיה לאישה המודרנית, בעזרת עולם של פרחים רקומים. הפרחים המעטרים את השמלות עוצבו ונעשו בעבודת יד קפדנית עד לרמה של גווני חרוזים שונים בכדי לייצר את הגוונים והצבע של כל אחד מהם. ההדפסים מעטרים את ראשן של הדוגמניות עוצבו על ידי המעצבת קרן וולף.

חנה מרילוס הינו מותג יוקרה קוטור חוצה גבולות מסוג חדש המשלב צניעות וחסידות יוצאת דופן המתמחה בערבוב בדים  בגזרות צנועות , רכות ונשיות באיכות גבוהה עם דגש ניכר בעבודת רקמה ובעבודת יד.

צילום: אבי ולדמן


דגמי הקולקציה


צפו בסרטון התצוגה

הסרטון נלקח מהערוץ Youtube של ה Gindi TLV Fashion Week 2017, קישור לערוץ