אריאל טולדנו בשבוע האופנה

שבוע האופנה Gindi TLV Fashion Week 2017 שהתקיים במתחם קניון האופנה TLV Fashion Mall אירח את תצוגת האופנה של המעצב אריאל טולדנו לאביב קיץ 2017


אריאל טולדנו בוגר 'שנקר', בהצטיינות, התמחה בהמשך דרכו בבית האופנה Pierre Balmain שבצרפת, כבר שם עיצב שמלות לכוכבות על כקים קרדשיאן, קנדל ג'נר, ג'ניפר לופז, ריהאנה, טיילור סוויפט ועוד.

למרות שזה שזוהי טבילת האש שלו בשבוע האופנה הישראלי, העבודה על אירועי שבוע האופנה אינה זרה לו שכן במהלך עבודתו בבית האופנה היוקרתי השתתף ביצירת הפריטים לתצוגת האופנה בשבוע האופנה בפריז. הוא אף לקח חלק בשיתוף הפעולה בין Balmain ל-H&M שהוצג בשבוע האופנה בניו יורק.  לאחר שנה וחצי של עבודה פרש כנפיו ופתח את בית האופנה הנושא את שמו – "אריאל טולדנו".

אריאל טולדנו , צילום: רועי דדו


אריאל טולדנו התארח לראשונה מעל במת "שבוע האופנה גינדי תל אביב 2017" שנערך ב-tlv fashion mall.

 טולדנו חשף קולקציית ערב יוקרתית, המכניסה את קונספט ה-ready to wear הישר אל עולם הכלות והערב. טולדנו, ידוע באהבתו ליצור עם בדים נדירים וחומרי גלם איכותיים. בכל דגמיו השראות מפריטים נוסטלגיים מתקופות שונות המשולבים עם פריטים חדשים ועכשוויים. התצוגה הנוכחית מציגה מעבירה מסר דינמי ושפה חזותית עשירה, כשכל דגם הותאם ללובשת.

 


רשמים מהתצוגה:

התצוגה נפתחת לצלילי להקת "טרנטה גרוב מאשין" הנה קישור לאחד משירי הלהקה שהוסיפה אלמנט חי ומעניין על הבמה, הזמר זרח בין כל היפהפיות שצעדו סביבו, אפשר להבין אותוJ הלהקה הופקדה על הפקת תוכן מוזיקלי מקורי אוריינטלי שנתב והולחן לטובת האירוע.  על מסך תצוגה ענק הוקרן וידאו ארט מושקע, שהציג נוף מדברי, דיונות וצוקים שהשתלב נהדר עם המוסיקה המיוחדת. מטרתו הוידאו ארט הייתה להדגיש את האווירה האוריינטלית הנראית על הבמה, בצילומו ובבימויו של הצלם רונן פדידה.

 

 


על המסלול נראתה קולקציית קפסולה(קולקציה קטנה לא המונית ומסחרית) המורכבת משמלות ערב ופריטי לבוש המוגדרים כערב "לייט": טופים , מכנסיים, ז'קטים בסילואטות Slim Fit לצד אובר סייז. הקולקצייה כולה נרקמה בטכניקות וטכנולוגיות אותן פיתח טולדנולאורך השנים, מניסיונו הרב ובזכות שהותו בפריז.

כל אמן שואב ההשראה לקולקציה טולדנו מספר שההשראה שלו לקוחה מאסופה של תרבויות אוריינטליות ולכן שילב את המוסיקה והוידאו ארט בהתאם, אינטרפרטציה מודרנית על פי כתב ידו של טולדנו, המתאפיין במשחק של חיתוכים אבסטרקטיים. ניכר שהוקדשה מחשבה לכל פרט בתצוגה

 

 


השפעות משלושה זרמים:

השפעות רומנטיות הבולטות במשחקי קלוש, משחקי רכיסה ושסעים.

השפעות מערביות- מתקשרות לסגנון הרחוב .

השפעות אוריינטליות – מתאפיינות  במראה אותנטי מדברי.

ביצירת הקולקציה טודלנו עשה שימוש בבדים כמשי, צמר, טול, פאייטים , רשתות, תחרות , לורקס , דנים ,שיבוצי פנינים.

צבעוניות המשדרת יקרתיות בצבעי שחור, לבן, פנינה, כסף, זהב וברונזה.

 


קולקציית תכשיטים Love Birds

במסגרת שיתוף פעולה חדש, חברת הצורפות הותיקה "ליבני תכשיטים" עיטרה את דגמיו של טולדנו עם תכשיטיה המרהיבים.

נבחר שם הקולקצייה-Love Birds, מתוך האנטומיה של הציפור. תהליך העבודה נעשה דרך מחקר סביב אלמנטים מהאנטומיה של הציפור, שבמחשבה עליהם נעשתה סימביוזה לתכשיט. הייצור הנו מקומי, התכשיטים עשויים זהב 18 קראט ומינרלים:  אמתיסט, ציטרין, סמוקי, טופז, בלו טופז, גרין אמטיסט,  גרנט ופנינים.

הקולקצייה מגוונת מאוד ומכילה מבחר עשיר  של  טבעות, צמידי מזל, שרשראות צ'וקרים, כתרים, וצמידי יד.

הייחוד  של הקולקצייה הנה ביכולת לאינדיבידואליות מוחלטת, לדוגמא: בטבעות חותם, לכל עונדת יש את האפשרות לבחור את האות הייחודית לה או, הסמל הרצוי וכן את האופציה לבחור את החומר ממנה יוצק החומר ( זהב לבן, זהב צהוב או זהב ורוד) ואת האבן הרצויה לה. עוד בקולקציה, תכשיטים המשלבים פנינים משובצות באבנים, טרנד חזק לקיץ הקרוב.

 

צילום בתצוגה: אבי ולדמןצפו בסרטון התצוגה של אריאל טולדנו ודרור קונטנטו

הסרטון נלקח מהערוץ Youtube של ה Gindi TLV Fashion Week 2017, קישור לערוץ