מופע התרמה לאריה אברמוב

את שגרת החיים של אריה אברמוב קטעה המחלה הנוראית. האמנים שלום אסייג, ליאור סושרד, עילי בוטנר וילדי החוץ בשיתוף עמותת "קו לחיים" התגייסו במופע תרומה להצלתו.

מתגייסים למטרה נעלה להצלת חייו של צעיר בן 22. ביום א, בתאריך 13.11 בשעה 20:00 יתקיים מופע התרמה במרכז הקונגרסים בחיפה. הכנסות האירוע יסייעו בטיפול להצלת חייו של אריה אברמוב הצעיר. אריה אובחן לאחרונה כחולה בסרטן ריאות אלים במיוחד המאיים על חייו. הוא בין החולים הצעירים ביותר שאובחנו חולים במחלה.

לפני המחלה אריה חי חיים מלאים. לפני שירותו הצבאי היה מדריך טיולים ובוגר חוג לסיור. ככל נער בגילו הוא אוהב לבלות עם חברים, לקרוא ספרים ולטייל בארץ. הוא עבד בבית מלון כקב"ט ובמקביל החל לימודי כלכלה ויחסים בינלאומיים באוניברסיטה הפתוחה. המחלה התגלתה אצלו בשלב מתקדם והדבר היחיד שיוכל להציל את חייו הוא טיפול תרופתי ביולוגי יקר ביותר, 700,000 ₪ לשנה. טיפול שלצערי אינו כלול בסל הבריאות או בביטוח הבריאות של אברמוב.  

משפחתו של אריה יזמה בשיתוף עמותת "קו לחיים", מופע התרמה שהכנסותיו ייתרמו קודש לטיפול התרופתי של אריה. ההקומיקאי שלום אסייג התגייס למופע, ואיתו גם אמן החושים ליאור סושרד ועילי בוטנר וילדי החוץ יתרמו מכישרונם למאמץ להצלת הבחור הצעיר.

 

 

צילום: יח"צ


 

אריה אברמוב: הסיבה שבגללה אני פונה אליכם היא כדי לעזור לי להגיע כמה שיותר מהר אל הלב שלכם. אבל לא רק. הזמן אמנם פועל נגדי, אבל אני יודע שעשייה קטנה עבור מישהו אחר יוצרת סיפוק גדול. 
והיום, עם כל הקושי אני נאלץ להיות המישהו האחר הזה ולבקש את עזרתכם. זו הפעם הראשונה בחיי שאני פונה לעזרה. אפילו הימים הקשים ביותר בטיפולים הכימותרפיים שעברתי עד כה, עם הבחילות, החולשה והימים הארוכים בהם אני מרותק וחלש במיטה לא קשים כמו הרגע הזה שבו אני נמצא כאן ועכשיו, פושט יד ומנסה לפנות אל ליבם של אנשים שאיני מכיר. אין דבר בעולם שיעצור אותי מלנצח את המחלה ולהציל את חיי. שתזכו תמיד להיות בצד הנותן.

 

 


מופע ההתרמה למען אריה אברמוב יתקיים ביום א' 13.11.2016 בשעה 20:00 במרכז הקונגרסים, רחוב קדושי יאסי 2, חיפה 

לרכישת כרטיסים למופע: "לאן" טלפון *8780, אתר "קו לחיים"

קו לחיים - תנועה בעלת אג'נדה חברתית שהוקמה בשנת 1989. ושמה למטרה  להעניק מענה לילדים הסובלים מנכויות ותסמונות שונות. מאות בני נוער ואזרחים המתנדבים בארגון מהווים את עמוד התווך של התנועה ומשתלבים באופן יומיומי במערך הסיוע שהעמותה מספקת למען החולים והנכים בישראל.

 


ילדי קו לחיים בטווח הגילאים 6-21 סובלים מנכויות קשות כגון: c.p. ניוון שרירים, פגיעות מוחיות ועוד. רובם סובלים גם מקשיי ניידות. העמותה מטפלת בילדים מרקעים שונים, מכל העדות בישראל ומכל רחבי הארץ. מתנדבים בעמותה מסייעים בארגון וקיום אירועים במהלך השנה,  למשל מחנות נופש, טיולים, מסיבות ועוד.

נוצר דיאלוג חשוב בין מתנדבים בריאים - צעירים לאחיהם החולים. דיאלוג זה חשוב מאוד לאיכות חיי הילדים ויוצר קשרים בעל חוסן חברתי וערכי המחזק את כל הצדדים.

צוות קו לחיים- הינו צבא קטן ועוצמתי המונה תשעה עובדים, אשר בעבודה ללא חת ובשיתוף פעולה מרשים מוביל על כתפיו את המפעל הענק של עמותת קו לחיים הפועלת בכל רחבי הארץ.